Apartmány Stolac - studio A1 pro 2-3 osoby, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, ostrov Rab, Lopar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Stolac - studio A1 pro 2-3 osoby, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 609 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Stolac s vlastní dopravou, Nejbližší pláž je písečná FKK pláž Stolac, další písečné pláže - Livačina, Kaštelina nebo proslulá Rajska plaža, vzdálená 900 m. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

ApartmánStudio (jedna místnost) se dvěma lůžky a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, vybavený kuchyňský kout (lednička, mrazák, trouba, varná konvice), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, TV+SAT, terasa s výhledem na moře. Bez klimatizace.

Popis lokality ubytování

Kvarner, ostrov Rab – Lopar (nástup také mimo soboty)Rajska plaža je široká, písek je zde velmi jemný a mělké písečné dno způsobuje neobvyklou smaragdovou barvu moře. Proto se také pláži Rajska plaža přezdívá "chorvatský Karibik". Moře je kolem pláže neobvykle mělké, takže plavci musí jít za větší hloubkou 500 až 600 m od pláže! Toto prostředí vyhledávají především rodiče s malými dětmi, o něž se v mělkém moři nemusí obávat. Naproti Rajské pláži leží malý ostrůvek Lukovac - bez problémů můžete doplavat tam i zpět.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.