Apartmány Sunčica apartmán A1 pro 6 osob, přízemí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Sunčica apartmán A1 pro 6 osob, přízemí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 419 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 110 m od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Ubytování doporučujeme skupinám rodin a přátel, kteří chtějí strávit společnou dovolenou uprostřed nádherné panenské přírody stranou od rušných turistických letovisek. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán3 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (lednička, mrazák, trouba), TV, 2x sociální zařízení - první se sprchovým koutem a WC, druhé s vanou a WC, terasa s krásným výhledem na moře.
Bez klimatizace.Ostatní[Voda v domě:]
Dům využívá přefiltrovanou dešťovou vodu. Pokud je jí nedostatek, majitel zajistí vodu z cisterny. Voda je pitná, doporučujeme ji však převařit.

[Zdroj elektřiny a teplé vody:]
Dům používá jako zdroj elektřiny solární zařízení, které dobíjí baterie. Přes měnič se pak získává napětí 220 V do běžných zásuvek v domě a pro chladničku. Můžete tedy svítit, použít nabíječky na mobil, notebook a fotoaparát. V žádném případě nemůžete používat fén, varnou konvici, topné spirály pro ohřev, žehličku nebo jiný tepelný spotřebič. Vaření je na plynovém sporáku nebo vařiči. Ohřev vody pro koupelny a kuchyně je také ze sluneční energie.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Hvar – Jižní zátoky Hvar (nástup také mimo soboty)Vybavení V závislosti na dané zátoce - více informací najdete u jednotlivých domů. Pokud v místě není obchod s potravinami, můžete požádat majitele domu, aby vám do druhého dne přivezl, co potřebujete. Majitelé jsou zde na to zvyklí. Pláže V zátokách jsou krásné oblázkové pláže, betonová mola a možnost koupání ze skal. Výlety Možnosti výletů na ostrově Hvar naleznete v sekci Výlety Hvar jih. Sport Plavání, turistika, cyklistika, horolezectví.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.