Apartmány Tia - apartmán A1 Delux pro 4-5 osob, 2. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Postira (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Tia - apartmán A1 Delux pro 4-5 osob, 2. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 901 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány a studio Tia s vlastní dopravou, 110 m od oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní.

Popis ubytování

Apartmán2 ložnice se dvěma lůžky, vybavená kuchyň (myčka, trouba, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba) s obývacím prostorem s jedním lůžkem (200 x 80 cm) pro 1 osobu, TV+SAT, 2x sociální zařízení (1x s vanou a WC, 1x se sprchovým koutem a WC), terasa s krásným výhledem na moře, klimatizace v kuchyni (v ceně).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, ostrov Hvar – Postira (nástup také mimo soboty)V Postiře najdete většinu turistických služeb – restaurace, obchody s potravinami i suvenýry. Můžete se tu věnovat vodním sportům nebo se zúčastnit kulturních slavností. Staré kamenné uličky Postiry, pláže s pozvolným vstupem do moře i kvalitní turistické služby lákají do Postiry návštěvníky všech věkových kategorií. V Postiře, rybářské vesnici s kamennými domy z bílého mramoru obklopenými borovými háji, vinohrady, fíkovníky, olivovníky a citrusovníky, zapomenete na každodenní stres. Pokud by vám chyběla rušná letoviska, můžete navštívit Supetar či Bol. Hlavní město Brače a trajektový přístav Supetar je od Postiry vzdálený 10 km, městečko Bol se světoznámou pláží Zlatni rat 35 km. Ostrov Brač je třetím největším ostrovem Chorvatska a s více než 2700 hodinami slunečního svitu ročně patří také k těm nejslunečnějším. Časopis "Islands" (Ostrovy) zařadil ostrov Brač mezi 10 ostrovů světa nejlepších pro život. Velmi ceněné je také místní červené víno Plavac.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.