Apartmány Ursić - apartmán A1 pro 6-11 osob, 1. poschodí

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská riviéra, Brela (nástup také mimo soboty)
Ubytování Apartmány Ursić - apartmán A1 pro 6-11 osob, 1. poschodí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 366 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány s vlastní dopravou, 100 m od oblázkové pláže. Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.
Jakýkoliv den příjezdu a odjezdu, počet dní podle přání.

Popis stravování

Vlastní. Možnost snídaní, večeří nebo polopenze v restauraci Burin (20 m od domu, domlouvá a platí se na místě). Orientační ceny (platné na min. 3 dny stravování): Snídaně: 9 €/osobu/den Večeře: 11 €/osobu/den Polopenze (snídaně + večeře): 20 €/osobu/den Děti do 10 let mají 50% slevu na stravu. Snídaně formou švédských stolů (7:00-9:00). Večeře – předkrm nebo polévka, hlavní chod s přílohou, salát, dezert (18:00-19:30).

Popis ubytování

ApartmánApartmán A1 se skládá z pokojů P5, P6, P7 a P8 a společné vybavené kuchyně - apartmán je nabízen jako jeden celek. Bez klimatizace.

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Makarská riviéra – Brela (nástup také mimo soboty)Brela se táhne kolem pobřeží několik kilometrů a tvoří ji několik částí: Jakiruša, Stomarica, Soline a Donje Selo. Vesnička Jakiruša je první z nich a jedná se o nejklidnější část celé Brely. Zde také nabízíme ubytování v apartmánových domech. Části Soline a Donje Selo jsou rušnější, typické moderními hotely, restauracemi a zábavou. Původní osada Gornja Brela se nachází vysoko od moře, uvnitř přírodního parku Biokovo. Z pobřeží vás tam zavedou četné pěší stezky - přes staré vísky typické svojí dalmatskou architekturou se dostanete až k samotným vrcholkům tohoto majestátního pohoří.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.