Apolon vila

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita
Ubytování Apolon vila
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníNa samém břehu, pouhých 5 m od pláže, se nachází menší rodinný penzion Apolon s nabídkou pronájmu celkem 5 apartmánů a dva pokoje, celkem až pro 20 osob.
Apolon je vzdálen asi 300 m od centra města, v části Drveniku zvaném Donja Vala.
Wi-Fi připojení k internetu je v celém Drveniku zdarma, signál však není zaručen ve všech místech Drveniku a naše CK za tuto skutečnost nenese odpovědnost.
Větší oblázková pláž začíná přímo před objektem a táhne se doleva až k ostrohu, který od sebe odděluje Donju a Gornju Valu (zde je další krásná oblázková pláž). Pláž přiléhající k penzionu je lemována borovicemi, v jejichž stínu se nachází další možnost příjemného posezení v předzahrádkách přilehlých konob a restaurací. Na pláži možnost zapůjčení šlapadel a lehátek. U vzdáleného konce pláže je trajektiště, ideální příležitost pro individuální výlety na ostrov Hvar (Sučuraj). Podél zadní části penzionu (pokoj pohled Biokovo) vede příjemná a osobními auty téměř nevyužívaná promenáda, která je směVybaveníkonoba, lehátka na pláži - za poplatek, market, obchod s ovocem a zeleninou, parkování, pošta, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, stánek s novinami, WI-FI k dispozici dle popisuSport v okolípůjčovna lodiček

Popis lokality ubytování

do 50 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.