Arausana & Antonia

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Vodice
Název ubytování Arausana & Antonia
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 475 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Villas Arausana a Antonina se nachází v jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v Dalmácii - Vodice, přímo na pláži a nedaleko centra města. Nabízí svým hostům pohodlné a moderní pokoje a vysoce kvalitní služby. Vily jsou téměř kompletně zrekonstruované a moderně navržené a poskytují vynikající ubytovací služby a možnost vychutnat si gastronomickou nabídku restaurace a plážového baru La Belle Vie, který se nachází přímo na pláži, z jejíž terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na moře. 
Vily Arausana a Antonina pojmou 250 hostů ve 119 moderních, plně vybavených pokojích ve dvou budovách - 98 dvoulůžkových pokojů s balkonem, 15 třílůžkových pokojů s balkonem a 6 jednolůžkových pokojů. Díky své vynikající poloze a formě mají všechny dvoulůžkové a třílůžkové pokoje balkon a jsou orientovány na moře (výhled na moře nebo na mořskou stranu). 6 jednolůžkových pokojů má výhled do parku. Elegantně navržené a vybavené v souladu s moderními potřebami a zvyky hostů, klimatizované pokoje jsou vybaveny minibarem, elektronickým trezorem, satelitní LCD TV, telefonem s přímou volbou, psacím stolem, balkonem se stolem a židlemi a moderní koupelnou s toaletou. sprcha, fén a kosmetická sada. Ubytování v pokojích zahrnuje bezplatné Wi-Fi připojení na internet v pokojích, veřejných prostorách a na terase plážového baru La Bella Vie a parkování zdarma.
V této oblasti, která vám poskytne nezapomenutelný zážitek, můžete relaxovat ve sladkovodním bazénu s pohledem přímo do moře. Při jedné z místních masáží pod širým nebem nebo na lehátku, se můžete opalovat a vychutnávat místní koktejl. Z bazénu budete mít pocit, že se dotýkáte moře a ostrovy jsou vždy před vámi.
 

Popis ubytování

Vybaveníbar na pláži, bazén venkovní

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.