Barbariga apartmány

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Barbariga
Ubytování Barbariga apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 240 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento apartmánový komplex se nachází mezi Rovinjí a Pulou, přímo u moře. Na mapě Istrie najdete toto místo ve směru Vodnjan, Fažana (přístav pro odjezd lodí na světoznámé ostrovy Brioni) - Barbariga (z Puly asi 10-15 min.).
Pláže jsou přírodní, neupravované, lemované lesem, který se rozprostírá kolem moře, ve vzdálenosti 500-800 m. Všechny objekty - přízemní i patrové - jsou apartmánové byty, pronajímané k rekreaci. 
Popis apartmánů:
Kat. 2* = k dispozici je pouze jediný apartmán pro 2 až 3 osoby (3. osoba dítě do 12 let), bez klimatizace a WI-FI.
Kat. 3* = apt jsou novější a větší, mají klimatizaci nebi stropní ventilátor, většina má WI-FI – vše je třeba uvést jako požadavky do objednávky – bez doplatku.
1/2 studio: místnost se 2 lůžky (oddělené postele nebo francouzské lůžko) včetně kuchyňské linky, koupelna, balkon nebo terasa
1/2 APT: 1 samostatná ložnice, kuchyňská linka s jídelnou v odděleném prostoru
1/3 studio: místnost se 3 lůžky včetně kuchyňské linky, koupelna, balkon nebo terasa
1/3 APT: 1 samostatná ložnice (2 lůžka), denní místnost s kuchyňským koutem a lůžkem pro 1 osobu
1/4 APT (1/2+2): 1 ložnice se 2 lůžky (oddělené postele nebo francouzské lůžko), obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňská linka, koupelna, terasa nebo balkon
1/4 APT (2/2): 2 ložnice se 2 lůžky (oddělené postele nebo francouzské lůžko), obývací místnost, kuchyňská linka, koupelna, balkon nebo terasa
1/4+1 APT: 2 ložnice se 2 lůžky nebo 1 se 3 lůžky, obývací místnost s rozkládacím gaučem, kuchyňská linka, koupelna, balkon nebo terasa.
1/4+2 APT: 2 ložnice se 2 lůžky, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňská linka, koupelna, balkon nebo terasa.
V tomto areálu najdete obchody, stánky se suvenýry, restaurace, zábavný park, občerstvení na pláži. Parkování u domu nebo v blízkosti. Komplex má vše, co potřebujete k Vaší rekreaci, je to místo pro odpočinek. Tato destinace je možná pouze na vlastní dopravu.

Popis lokality ubytování

do 1000 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.