Belvedere kemp mobil home

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Seget Vranjica (Trogir)
Ubytování Belvedere kemp mobil home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 1 920 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Mobilní chaty Belvedere se nacházejí v místě Seget-Vranjica, cca 5 km severně od města Trogir. Kemp se nachází na pokraji splitského zálivu, v jižní části resortu s nádherným výhledem na ostrovy. Vede odtud pobřežní promenáda do staré rybářské vesnice Seget.
MH typ Standard: 32 m2, mají 2 dvoulůžkové ložnice, v jedné je manželská postel a ve druhé oddělená lůžka, obývací místnost s kompletně vybaveným kuchyňským koutem včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, s rozkládacím gaučem, který slouží jako přistýlka pro 2 děti do 12 let, klimatizaci, SAT/TV, WI-FI, 2 koupelny, krytou terasu s venkovním nábytkem (stůl, 4 křesla). Mobilní chata může být obsazena maximálně 6 osobami (4 dospělí a 2 děti do 12 let). Jsou s výhledem na moře, umístěné ve vzdálenosti 50-150 m od moře.
MH typ Superior: vše je stejné jako u typu Standard, liší se pouze vzdáleností od moře. Jsou s výhledem na moře, umístěné do 20 m od moře (nejedná se o 1. linii – chaty jsou od moře odděleny promenádou).
Hostům je k dispozici recepce, restaurace na pláži (v hlavní sezoně s hudebními večery), cukrárna, pizzerie, bary, obchod, směnárna, venkovní bazén, centrální parkoviště. Pro děti je zde dětské hřiště. Pláže jsou oblázkové, betonová plata. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, nabídka vodních sportů a další. Středisko organizuje animaci pro děti i dospělé od května do konce září.
 

Popis ubytování

Vybaveníbar na pláži, bar u bazénu, bazén venkovní, cukrárna, dětské hřiště, minimarket, pizzerie, recepce centrální, restaurace a lá carte, WI-FI k dispozici dle popisuSport v okolíanimace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 150 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.