Bonaca apartmány

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek
Ubytování Bonaca apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 388 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

Ubytování Apartmány Bonaca se nacházejí v centru malého přímořského městečka Klek, které leží v nádherné zátoce pod Jadranskou magistrálou mezi Splitem a Dubrovnikem. Osada kdysi byla součástí slavné Dubrovnické republiky, ale nyní zde žije jen asi 200 obyvatel, kteří pěstují ovoce a zeleninu, zabývají se rybolovem a turistikou. Klek obklopují stoleté olivovníky, oleandry a jiná středomořská flóra. Je místem pro příjemnou dovolenou.
Ubytování je možné v apartmánech typu 2+2 s možností přistýlky pro 5. osobu (doporučujeme pro malé dítě), apartmány mají jednu samostatnou ložnici (2 samostatná lůžka, možnost spojení v manželské lůžko) a rozkládací gauč v denní místnosti. Další možností jsou dvouložnicové apartmány (bez možnosti přistýlky). Všechny apartmány mají: SAT-TV, možnost klimatizace za poplatek, ledničku, kompletně vybavenou mini kuchyni, jídelnu, koupelnu, terasu.
V letovisku je hostům k dispozici: ambulance, pošta, směnárna, novinový stánek, prodejna suvenýrů, kostel, restaurace (Vybaveníambulance, cukrárna, dětské hřiště, internetový kout, parkování, pošta, prodejna se suvenýry, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, supermarket, trezor na recepci, tržniceSport v okolíhřiště fotbalové, minigolf, petanque, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, stolní tenis, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 400 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.