Bonaca apartmány

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek
Ubytování Bonaca apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 388 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

 Apartmány Bonaca se nacházejí v centru malého přímořského městečka Klek, které leží v nádherné zátoce pod Jadranskou magistrálou mezi Splitem a Dubrovnikem. Osada kdysi byla součástí slavné Dubrovnické republiky, ale nyní zde žije jen asi 200 obyvatel, kteří pěstují ovoce a zeleninu, zabývají se rybolovem a turistikou. Klek obklopují stoleté olivovníky, oleandry a jiná středomořská flóra. Je místem pro příjemnou dovolenou.
Ubytování je možné v apartmánech typu 2+2 s možností přistýlky pro 5. osobu (doporučujeme pro malé dítě), apartmány mají jednu samostatnou ložnici (2 samostatná lůžka, možnost spojení v manželské lůžko) a rozkládací gauč v denní místnosti. Další možností jsou dvouložnicové apartmány (bez možnosti přistýlky). Všechny apartmány mají: SAT-TV, možnost klimatizace za poplatek, ledničku, kompletně vybavenou mini kuchyni, jídelnu, koupelnu, terasu.
V letovisku je hostům k dispozici: ambulance, pošta, směnárna, novinový stánek, prodejna suvenýrů, kostel, restaurace (a`la carte), aperitiv bary, mini markety, pizzerie, cukrárna. Je zde možnost pronájmu: skůtry, vodní šlapadla, slunečníky, lehátka, motocykly a kola. Ke sportovnímu slouží tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, hrište pro hru «boccia», dětské hřiště, v blízkosti nové fotbalové hřiště.
Všichni hosté mají možnost využít velkou, plně vybavenou zastřešenou letní kuchyň s krbem pro grilování. V kuchyni je kompletní jídelní servis, zajištěno je i dřevo na grilování. Ideální pro společenské akce. Použití letní kuchyně je ZDARMA! Trávníky pro děti hned vedle letní kuchyně se zázemím pro naše nejmenší hosty: (houpačky, prolézačky).
Trezor na recepci, žehlička, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice, toustovač, půjčovna tenisových raket, stolní tenis, badminton, fotbalové míče a další k zapůjčení na recepci.
V blízkosti APP Bonaca je nové fotbalové hřiště, tenisový kurt, stolní tenis, minigolfová bowlingová dráha, dětský park se vším vybavením, 2 velké pláže, na hlavní pláži je nový velký AQUAPARK pro děti, na druhé straně pláže se nachází BEACH BAR A AQUAPARK, je zde půjčovna na šlapadla, slunečníky, kitesurfing (SANDY BEACH UŠĆE)
Ve středisku Klek dále najdete kostel, poštu, kliniku, směnárnu, supermarkety, restaurace, pizzerie, trh, cukrárnu, obchod se suvenýry.
Velkou výhodou tohoto místa je široká možnost jednodenních výletů, jako jsou vodopády Kravica, návštěva Dubrovníku, Korčuly, Stonu, Mostaru. Velmi lákavá nabídka je pořádání fisch-pikniku přímo majiteli střediska se zážitky z rybolovu.
Dalším lákadlem pro klienti může být i nabídka domácích produktů rovněž od majitele střediska. Přímo na recepci je možné zakoupit kvalitní vína jako „Rose“, Plavac mali – Čača moj“ a „Pošip“, dále Rakije nebo domácí marmelády, olivová olej a další.

Popis ubytování

Vybaveníambulance, cukrárna, dětské hřiště, internetový kout, parkování, pošta, prodejna se suvenýry, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, supermarket, trezor na recepci, tržniceSport v okolíhřiště fotbalové, minigolf, petanque, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, stolní tenis, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 400 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.