« Vypsat všechny zájezdy do Chorvatska
Centinera hotel polopenze s nápoji - Bus
***UbytováníResort Centinera se nachází na medulinské riviéře v Banjole, na břehu pláže v zátoce Centinera, ve stínu krásného staletého borového lesa, na klidném místě, ideálním pro rodinnou dovolenou. Hotel je umístěn na zalesněném poloostrůvku malé obce Banjole. Centrum města Medulinu i Puly je vzdáleno 8 km. Hotel je obklopen zelení a skládá se ze tří samostatných pavilonů.
Nabízíme zde tyto typy pokojů:
Standard A: dvoulůžkový pokoj, boční výhled na moře s francouzským balkonem, s možností jedné přistýlky, SAT/TV, klimatizace.
Standard B: dvoulůžkový pokoj, boční výhled na moře s balkonem, s 1-2 přistýlkami, SAT/ TV, klimatizace.
Jednolůžkový pokoj A: dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu, s francouzským balkonem, SAT/TV, klimatizace.
Hostům v hotelu je k dispozici recepce, centrální restaurace, na kterou navazuje café bar na pláži. Součástí tohoto střediska je i univerzální sportovní hřiště, menší dětské hřiště a stolní tenis. V hlavní sezoně středisko zajišťuje zábavné a sportovní aniVybaveníbazén vnitřní, café bar, dětské hřištěSport v okolíhřiště pro míčové hry, stolní tenis, vodní sporty
do 100 m od moře