Dubra apartmán

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Komarna
Ubytování Dubra apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 152 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Vila Dubra v Komarně  se nachází na malém místě Komarna, jen 3 km od Klek a 50 m od moře. Nabízený apartmán je pro 6 osob s kompletním vybavením, skladba 2/2+2 (dvě dvoulůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky), v denní místnosti s kuchyňským koutem je rozkládací lůžko i pro 2 dospělé osoby), SAT/TV, klimatizace, terasa s pohledem na moře, WI-FI přímo v apartmánu. Parkování je zajištěno – platí se  na recepci. Klienti mají k dispozici venkovní gril a sprchu. 
Jsou zde dvě pláže, jedna je větší a druhá menší (100-300 m od objektu). Pláže jsou oblázkové nebo s betonovými platy, vstup do moře je pozvolný. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma. V Komarně naleznete malý obchod, restauraci, dětské hřiště, půjčovnu šlapadel, kajaků…a NOVĚ PLÁŽOVÝ BAR!!! Je zde rovněž velká možnost výletů do blízkého okolí včetně rybolovu pořádaného majiteli apartmánu nebo degustace kvalitního vína. V recepci je nově otevřen prodej domácích vín.
Toto místo doporučujeme je ideálním místem pro ty, kteří chtějí klidnou rodinnou dovolenou, zejména pro seniory nebo rodiny s malými dětmi.

Popis lokality ubytování

do 300 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.