Falkensteiner Park Punat hotel - ALL inclusive

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Krk, Punat
Ubytování Falkensteiner Park Punat hotel ALL inclusive
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 830 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Falkensteiner Hotel Park Punat leží v parku, v borovém háji necelých 50 m od moře a skládá ze dvou budov. 
Hotel je plně klimatizovaný. Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky typu Comfort a Superior, rodinné (2+2) typu Comfort a Superior, Suite (2+3). Pokoje mají SAT/TV, trezor, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci. Některé pokoje mají balkon. V pokoji Comfort je manželská postel a rozkládací gauč pro max. 1 dítě do 6 let. V pokoji Superior je manželská postel a rozkládací gauč (šířka 140 cm) pro max. 2 děti do 12 let. V rodinném pokoji Comfort a Superior je ložnice s manželskou postelí a denní místnost s rozkládacím gaučem pro max. 2 děti do 12 let. Pokoj Suite má dvě ložnice s manželskou postelí a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 1 osobu. Dvoulůžkový pokoj Youth (mládež) je určen pouze pro osoby do 18 let, v pokoji je francouzské lůžko a houpací síť. Na pokojích je zákaz kouření. 
Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar, terasa s výhledem na ostrov Krk, bar u bazénu, venkovní bazén s tobogánem, posilovna, parkoviště. Pro děti je zde herna, dětský bazén a dětské hřiště. V hlavní sezoně hotel zajišťuje sportovní a společenské animace pro děti i dospělé, hudební a zábavné večery. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, pétanque, jogging stezka (promenáda) dlouhá 2,5 km, půjčovna jízdních kol, skútrů, člunů, jachet a plachetnic, centrum pro vodní sporty a potápěčské centrum. Tenisové dvorce jsou vzdáleny cca 3 km.
Upravené pláže jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Pro milovníky přírody jsou zde krásné, až obrázkové zátoky s oblázkovými plážemi. Rozléhají se v délce 8 km jižním směrem. K těm nejbližším vede pobřežní pohodlná cesta, po které jezdí v sezóně turistický vláček. K oblázkovým plážím v opuštěných zátokách vás může zavézt lodní taxi, které je vzdáleno cca 200 m od hotelu. Přímo před hotelem je největší lodní přístav v Chorvatsku, který zajišťuje kompletní služby. Přítomnost jachet, lodí a lodiček na moři před hotelem, dotváří Punatu romantickou přímořskou atmosféru.
 

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, dětské hřiště, kadeřnictví, kosmetický salón, masážní salón, terasa, večerní hudbaSportanimace pro děti, animace pro dospělé, minigolf, posilovna, stolní tenisSport v okolíjogging, půjčovna jachet a plachetnic, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 350 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.