Falkensteiner Premium Camping, Zadar

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast, Zadar
Název ubytování Falkensteiner Premium Camping, Zadar
Typ ubytování Mobilhome
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 3 550 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Zrušení je možné až do 21 dní před příjezdem !

Falkensteiner Premium Camping Zadar se nachází přímo u moře v blízkosti města Zadar v letovisku Falkensteiner Borik.
Soukromá pláž.
Vybavení: recepce, a la carte restaurace, bar u bazénu, obchody, pekárna, trh s potravinami, rychlé občerstvení. Venkovní bazén (vyhřívaný), dětský bazén se skluzavkami a několik postřikovačů. Areál je obklopen bohatým borovicovým lesem a má soukromou pláž a přístup na moře. ACQUAPURA & SPA: tělocvična a kardio fitness, parní sauna, finská sauna a relaxační zóna, ošetření Thalasso & SPA: masáže, péče o tělo a krásu, peeling, péče o ruce a nohy s vysoce kvalitní kosmetikou Babor, Phytomer, Sothys.

Ubytování: 87 mobilních domků rozdělených do kategorií: Camping Cozy Home, Camping Family Home, Camping Family Home +.

Maximální obsazenost:
Camping Cozy Home : 2+1
Camping Family Home : 4+1
Camping Family Home +: 6+1

Uvedené ceny platné při plné obsazenosti domků.
Parkování - soukromé parkoviště (bez rezervace)

Služby: wiffi v celém areálu.
Pláž: Vlastní pláž s přímým vstupem do moře
Zájezd je určen pro individuální turisty.
Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta.
CK si vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.

Popis ubytování

Camping Cozy Home: Velikost mobilního domu 30 m², maximální obsazenost: až 3 osoby. Vybavený manželskou postelí (200 x 160 cm), kombinovaným obývacím pokojem s okolním osvětlením, systémem Bluetooth se zabudovanými stropními reproduktory, kuchyňským koutem (sporák, lednice, umyvadlo a myčka nádobí) a rozkládací ohovkou (190 x 70 cm) vhodné pro 1 dítě, samostatná koupelna (s WC, sprchou a umyvadlem) a venkovní terasa.

Camping Family Home:Velikost mobilního domu 40 m², maximální obsazenost: až 5 osob. Vybavený 2 ložnicemi, 1 manželskou postelí (200 x 160 cm) a 1 dvoulůžkovým pokojem s kombinovanými postelemi (každá o rozměrech 200 x 80 cm), kombinovaným obývacím pokojem s okolním osvětlením, systémem Bluetooth se zabudovanými stropními reproduktory, kuchyňským koutem ( sporák, lednička, umyvadlo a myčka nádobí) a rozkládací pohovka (190 x 70 cm) vhodná pro 1 dítě, dvě oddělené koupelny (s WC, sprchou a umyvadlem) a venkovní terasa.

Camping Family Home +:Velikost mobilního domu 40 m², maximální obsazenost: až 7 osob. Vybavený 3 ložnicemi, 2 manželskými postelemi (200 x 160 cm), 1 dvoulůžkovým pokojem s kombinujícími oddělenými postelemi (každá 200 x 80 cm), kombinovaným obývacím pokojem s okolním osvětlením, systémem Bluetooth se zabudovanými stropními reproduktory, kuchyňským koutem ( sporák, lednička, umyvadlo a myčka nádobí) a rozkládací pohovka (190 x 80 cm) vhodná pro 1 dítě, 3 samostatné koupelny (s WC, sprchou a umyvadlem) a venkovní terasa.

check in: od 15:00 - 24:00
check out: do 10:00Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.