Holiday Arena hotel - Bus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Medulin
Ubytování Holiday Arena hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 810 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Arena Holiday se nachází cca 500 m od centra městečka Medulin a cca 10 km od centra města Pula. 
Hotel je zcela klimatizovaný a nabízí moderně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pokoje mají SAT/TV, telefon, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI. Pokoje na mořskou stranu jsou s balkonem a pokoje na stranu do parku jsou s francouzským oknem. 
Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar, lobby bar s terasou, TV místnost, plážový bar, obchod se suvenýry, venkovní bazén, dětský bazén, parkoviště. V hlavní sezoně hotel zajišťuje animaci pro děti a dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, 6 travnatých fotbalových hřišť, víceúčelové hřiště pro míčové hry, stolní tenis, minigolf, dráha pro lehkou atletiku, dětské hřiště. Dále je zde potápěčské centrum, možnost windsurfingu, půjčovna automobilů, jízdních kol.
Pláže jsou přírodní, oblázkové, betonové vzdálené cca 100 m od hotelu. Známá písečná pláž Bijeca s pozvolným přístupem do moře je vzdálené cca 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži jsou k dispozici za poplatek.
 

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bar na pláži, bazén dětský venkovní mořská voda, bazén venkovní mořská voda, internetový kout, prodejna se suvenýry, televizní místnost, terasa, WI-FI k dispozici dle popisuSportanimace pro děti, animace pro dospěléSport v okolídráha pro lehkou atletiku, hřiště fotbalové, hřiště pro míčové hry, minigolf, potápění, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce, windsurfing

Popis lokality ubytování

do 150 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.