Hotel Aurora (autobusem)

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Podgora
Ubytování Hotel Aurora (autobusem)
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 720 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze v hotelové restauraci – snídaně a večeře formou bufetových stolů. K večeřím se podává 0,2 l vína nebo 0,2 l nealkoholický nápoj (džus, voda).

Popis ubytování

VybaveníKlimatizovaný hotel se 150 pokoji je vybaven vstupní halou s recepcí, směnárnou, trezorem, Wi-Fi připojením, restaurací, obchodem se suvenýry, terasou s venkovním bazénem (lehátka se slunečníky za poplatek), krytým sladkovodním bazénem (v provozu jen do 30. 6. a od 2. 9.), aperitiv barem, snack barem, výtahy (zapůjčení magnetické karty k použití výtahu k pláži za kauci v ekvivalentu 20 EUR – možnost v Kč, HRK). Dále možnost objednat za poplatek saunu a masáže. Parkoviště u hotelu Aurora za poplatek cca 15 EUR/auto/den (omezený počet míst), centrální parkoviště u hotelu Medora Auri za poplatek cca 8 EUR/auto/den. Platby za parkování v recepcích hotelů Aurora a Medora Auri.UbytováníZrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, vlastní sprchou s WC, satelitní TV, telefonem a balkonem směrovaným na moře (přímému výhledu na moře může částečně bránit vzrostlá zeleň nebo část hotelové budovy).Sport a zábavaV hlavní sezoně v centru letoviska živá hudba a diskotéky, půjčovna motorových člunů, vodních skútrů, vodních šlapadel, škola potápění, tenisové kurty (vše za poplatek). Nabídka výletů.

Popis lokality ubytování

PolohaKvalitní hotel, který prošel v roce 2019 rekonstrukcí, leží ve svahu v bezprostřední blízkosti oblázkové pláže, na kterou se můžete dopravit hotelovým výtahem. Pláž je od hotelu oddělena jen pobřežní promenádou. Do centra letoviska s celou řadou obchůdků, restaurací a taveren dojdete po promenádě cca za 10 minut.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.