Hotel Delfin

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Poreč
Ubytování Hotel Delfin
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 432 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, služby delegáta, v případě výběru zájezdu s vlastní dopravou je poplatek za parkování 1 € denně.
Doprava: Vlastní nebo autobusová (od 28.5. do 19.9.):

2.200 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.

Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Slevy: SLEVY: 2 dospělé osoby a dítě na přistýlce: do 11,9 let ZDARMA, 12-13,9 let 50%, od 14 let 20%.

1 dospělá osoba a 1 dítě na pevném lůžku: do 6,9 let 50%, 7-13,9 let 30%.

Dítě na společném lůžku s rodiči do 4,9 let ZDARMA, 5 - 11,9 let 50%.

Rodinný pokoj: 2 dospělé osoby a děti do 11,9 let ZDARMA, od 12 let sleva 80%.

Poplatek za parkování 1 € denně.

Plnou penzi lze objednat (jen pro všechny osoby na pokoji) za doplatek: dospělí 1 400 Kč, děti 7-13,9 let 980 Kč a děti do 6,9 let 700 Kč za osobu a týden.

Popis stravování

Stravování: Polopenze: Snídaně a večeře formou bufetu v klimatizované restauraci. Možnost přikoupit obědy (lze jen pro všechny osoby v pokoji) formou bufetu v klimatizované restauraci.

Popis ubytování

UbytováníVšechny pokoje mají sprchu/WC, většina pokojů je s balkónem na mořskou nebo parkovou stranu. Rodinné pokoje (vždy dva propojené plnohodnotné dvoulůžkové pokoje) se čtyřmi plnohodnotnými postelemi umožňují 1 přistýlku a jsou tak vhodné i pro 5 osob.Přistýlky mají formu rozkládacího křesla, mají rozměr cca 70 x 180 cm a nejsou proto vhodné pro dospělé osoby vyšší postavy. Dvoulůžkové pokoje bez balkónu jsou vždy umístěny v přízemí a jsou orientovány převážně do protisvahu, některé mohou mít charakter sníženého přízemí. Pokoje mají plochu:

dvoulůžkový pokoj cca 13 - 17 m2

rodinný pokoj cca 32 m2

jednolůžkový pokoj cca 11 - 13 m2 .Vybavení a službyKlimatizovaná restaurace, aperitiv bar, bar u bazénu, prodejna novin, směnárna, TV místnost, Wi-Fi u recepce zdarma, taneční terasa, solárium, venkovní bazén s mořskou vodou, nový dětský vodní svět - mělké bazény s plochou 1000 m2, parkoviště (za poplatek 1 € denně). Poblíž hotelu restaurace, bary a obchody, sportovní centrum.Sport a zábavaTenis, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, úschovna kol. Pro děti: mini klub (4-12 let) - 2 hodiny denně (kreativní práce, hry, sport) a mini-disco ve 20:30 mimo sobotu. Dospělí: ranní tělocvik nebo aquaerobic, sportovní turnaje (plážový volejbal, plážový fotbal, fotbal, stolní tenis, minigolf), večer živá hudba, animace.Vzdálenosti50 m od hotelu skalnatá, betonová (i malé oblázkové zátoky), travnaté plochy na slunění, sprchy na pláži.DětiDěti do 11,9 let na přistýlce ve dvoulůžkovém pokoji jsou zdarma!

V rodinném pokoji lze ubytovat i pětičlennou rodinu - pokoj je z hlediska slev chápán jako dvoulůžkový pokoj se třemi přistýlkami.

Popis lokality ubytování

PolohaV zálivu Zelená Laguna, v borovém háji, 5 km jižně od Poreče. Spojení s Porečí zajišťuje místní autobus (zastávka před hotelem) - interval 60 minut, místní turistický vláček - interval 30 minut a lodní spojení - interval 60 minut.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.