Hotel Ilirija

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na moru
Ubytování Hotel Ilirija
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 090 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená v Biogradu na Moru! Ubytování v luxusním hotelu Ilirija****, jen cca 30 m od pláže, dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma!


Pobyt na 3–7 nocí v přístavním městečku Biograd na moru
Ubytování v hotelu Ilirija**** s polopenzí
Pokoje pro 2–3 osoby
Dítě do 6,99 let na přistýlce zdarma
Oblázková pláž pouze cca 30 m od hotelu
Centrum města vzdáleno jen cca 50 m od hotelu
WiFi připojení zdarma
Wellness centrum k dispozici
Parkoviště u hotelu za poplatek
Bohaté kulturní a sportovní vyžití
Dobrá dostupnost z ČR


Skvělá letní dovolená s bohatým kulturním i sportovním vyžitím
Biograd na Moru se nachází v Severní Dalmácii a je již tradičním a velmi pěkně upraveným letoviskem. Biograd nabízí velké množství parků a opravdu krásnou přírodu. Biograd je živé letovisko se spoustou restaurací, barů, kaváren či obchodů. V Biogradu se nachází také přístav. Město je tak výborně vybavené nejen pro jachtaře, ale i pro lodní dopravu. Jezdí odtud trajekty na blízký ostrov Pašman, který leží přímo naproti Biogradu. Z městské promenády je nádherný výhled přímo na tento ostrov.
Ubytování v hotelu Ilirija****
Hotel Ilirija se nachází na pobřeží přímo vedle hlavní promenády. Pro hotelové hosty je zde k dispozici wellness centrum, vyhřívaný bazén s výhledem na moře, konferenční sál, dětské hřiště, restaurace, lobby bar s terasou, WiFi připojení zdarma, výtah, parkoviště (za poplatek 5–6 €/den). Hotel Ilirija nabízí ubytování ve 3 typech pokojů: superior, comfort a premium club.
Dvoulůžkové pokoje Superior s možností 1 přistýlky
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV a rádiem, trezorem, minibarem, WiFi připojením pro 2 zařízení, telefonem a balkonem s posezením. Všechny pokoje Superior mají výhled na moře. Přistýlka má velikost 75×200 cm a není tak vhodná pro dospělé osoby.
Dvoulůžkové pokoje Comfort s možností 1 přistýlky
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV a rádiem, trezorem, minibarem, WiFi připojením pro 2 zařízení, telefonem a balkonem s posezením. Všechny pokoje Comfort jsou orientované na stranu do parku. Přistýlka má velikost 75×200 cm a není tak vhodná pro dospělé osoby.
Dvoulůžkové pokoje Premium club s možností 1 přistýlky
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV a rádiem, trezorem, minibarem, WiFi připojením pro 2 zařízení, telefonem a balkonem s posezením. Všechny pokoje mají výhled na moře. VIP služby v těchto pokojích: každý den nealkoholické nápoje zdarma (v minibaru), nabídka čaje a kávy, balení hotelové kosmetiky, župan a pantofle. Přistýlka má velikost 75×200 cm a není tak vhodná pro dospělé osoby.
Stravování formou polopenze

Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatého bufetu
Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně

Hotel jen 30 m od oblázkové pláže
Hotel se nachází pouze 30 m od pláže. Biograd má velmi pěkné oblázkové pláže. Mezi nejznámější a nejoblíbenější pláže patří Bošana a Dražica. Obě tyto pláže byly oceněny modrou vlajkou, která je symbolem čistoty.
Sport a zábava
Biograd na moru má bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit. V blízkosti pláže Dražica se nachází tenisové kurty, hřiště pro malou kopanou či košíkovou. Dále je možné si vyzkoušet vodní lyžování, surfing a další vodní sporty. Na nejznámějších plážích Dražica a Bošana jsou také potápěčské kluby, které organizují potápěčské kurzy a výlety. Dále je možné si půjčit kola, šlapadla, vodní skútry, kajaky a další sportovní potřeby. Do okolí vede řada pěších a cyklistických stezek, především směrem na Pakoštane a k Vranskému jezeru. Konají se tu závody a soutěže v různých sportech.
Důležité informace

Check in od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se při příjezdu na recepci
Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 8 €/den – hradí se na místě
Domácí mazlíčci na vyžádání u CK za poplatek 20 €/den – hradí se na místě
Parkování přímo u hotelu za poplatek 6 €/den nebo na parkovišti 150 metrů od hotelu za poplatek 5 €/den – hradí se na místě
Doprava vlastní nebo autobusová
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.