Hotel International – Rab

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarner, Ostrov Rab
Ubytování Hotel International – Rab
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Letní dovolená na ostrově Rab v hotelu*** s bazénem, wellness a polopenzí


Pobyt na 3–7 nocí v Chorvatsku, ostrov Rab, město Rab
Ubytování v pohodlných pokojích hotelu International***Stravování formou polopenze, možnost dokoupení obědů
Pokoje s klimatizací, minibarem a WiFi připojením v ceně, s možností jaž dvou přistýlek
Skvělá poloha hotelu cca 200 metrů od moře
Dítě do 5,99 let na první přistýlce zdarma
Venkovní bazén, whirpool, finská sauna a fitness v ceně pobytu
Ideální dovolená pro rodiny s dětmi, pro páry hledající romantické místo
Venkovní parkování zdarma
Doprava vlastní 


Letní dovolená v městě Rab na stejnojmenném ostrově
Město Rab je hlavním městem stejnojmenné ostrova a nachází se na jeho jihozápadním pobřeží. Spojení s městem Rab je zajištěno trajektem a lze vybrat ze dvou možností: buď přímo z Rijeky do přístavu Rab nebo z Valbisky na ostrově Krk do Loparu na ostrově Rab a pokračovat necelých 13 km do cíle. Městečko Rab se pyšní malebným historickým centrem jehož dominantou je bezesporu kostel Sv. Kryštofa se čtyřmi zvonicemi. K pěším toulkám láká park “Komrčar” se vzrostlou mediteránskou vegetací a několika pěknými vyhlídkami na město s přístavem, mořskou hladinu. Místní pláže jsou především kamenité s betonovými plochami ke slunění, v několika zátokách najdete písek v kombinaci s kamínky. Na vstupu do vody jsou kamínky nebo lze využít betonových mol se schůdky.
Ubytování v hotelu International***
Hotel International*** najdete v těsné blízkosti historického centra městečka Rab, poblíž promenády vinoucí se podél pobřeží. Z hotelových služeb mohou hosté využívat recepci, výtah, hlavní hotelovou restauraci s venkovní terasou, aperitiv bar, lounge bar “Escape”, bar u venkovního bazénu se sladkou vodou, fitness, whirpool, finskou saunu, WiFi připojení v celém hotelu. Venkovní parkoviště je přibližně 600 metrů od hotelu a je k dispozici bezplatně (volná místa do obsazení, nelze předem rezervovat). Za poplatek lze objednat masáže nebo praní a žehlení oděvů. 
Jednolůžkové pokoje orientované do města nebo do parku
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem, SAT/TV, telefonem, klimatizací, minibarem, trezorem, WiFi připojením. Pokoje jsou orientované do parku či do města a nemají balkon. Rozloha tohoto typu pokojů je cca 15 m2. 
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, orientované do města nebo do parku
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem, SAT/TV, telefonem, klimatizací, minibarem, trezorem, WiFi připojením. Lze umístit rozkládací pohovku na níž může být jedna dospělá osoba nebo dvě děti do 11,99 let. Pokoje jsou orientované do parku či do města a nemají balkon. Rozloha tohoto typu pokojů je cca 20–30 m2. 
Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s výhledem na moře
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem, SAT/TV, telefonem, klimatizací, minibarem, trezorem, WiFi připojením. Lze umístit rozkládací pohovku na níž může být jedna dospělá osoba nebo dvě děti do 11,99 let. Pokoje jsou s výhledem na moře a nemají balkon. Rozloha tohoto typu pokojů je cca 20–30 m2. 
Stravování formou polopenze

Snídaně formou bufetu
Večeře formou bufetu
Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně
Pobyt začíná večeří a končí snídaní
Za příplatek je možné zajistit obědy

Skalnatá pláž s betonovými a kamennými plochami cca 200 m od hotelu
Nejbližší pláž “Sveti Ivan” se nachází cca 200 m od hotelu a jedná se kamenitou pláž s betonovými plochami ke slunění. Přístup do vody z mol se schůdky nebo přímý z pláže, kde je povrch kombinací kamínků s pískem. Pěkné písčito–kamínkové pláže jsou “Padova II.” (vzdálena asi 2 km) a “Padova II.” (vzdálena asi 2,5 km). Oblázková pláž “Petrac Beach” necelé 3 km od hotelu. Uvedené vzdálenosti jsou pro pěší dostupnost.
Tipy na výlety

Lopar “Rajska Plaža” krásná vyhledávaná písčitá pláž
Kampor “Suha Punta” příjemné koupání, lze se dostat lodním taxi
Možnost lodních výletů na okolní ostrůvky “Dolin”, Goli” nebo “Sveti Grgur” nebo trajektem na ostrov “Pag” – přístav “Novalja” či na pevninu – přístav “Stinica” a odtud se můžete vydat za výšlapy do pohoří “Velebit” 

Důležité informace

Check in je možný od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Recepce v provozu 24 h denně
Na místě se povinně platí pobytová taxa (10 kuna/den/dospělá osoba, 5 kuna/den/junior 12-17,99 let, dítě do 11,99 let zdarma) a registrační taxa 7,5 kuna/osoba/pobyt
Domácí mazlíčci nejsou povoleni
Dětská postýlka za poplatek 4 €/den – na vyžádání předem v CK, hradí se na místě
V pokojích probíhá denní úklid, konzumace obsahu z minibaru je zpoplatněna (ceník k dispozici v pokoji nebo v hotelové recepci)
Lehátka u bazénu můžete bezplatně využívat k odpočinku do obsazení volné kapacity (nelze předem rezervovat), na plážích lze pronajmout za poplatek.
Pokud máte zájem o využití finské sauny či whirpoolu doporučujeme rezervovat si v recepci přesný čas pro Vámi zvolený počet osob
Bazén a wellness centrum může být mimo provoz z důvodů jejich nutné údržby, mimořádných opatření vyhlášených chorvatskou vládou nebo vedením hotelu (CK nenese žádnou odpovědnost)
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Milovníci sakrálního umění mohou navštívit zdejší františkánský klášter “Sv. Bernardina” se dvěma kostely, kde jsou zajímavé a bohaté sbírky cenných obrazů, knih, etnografických předmětů a pod. 
Ti, kteří propadli sladkostem si mohou z Rabu odvézt originální “rabský dort”, jehož recept je léta tajemství. Vyrábí jej například pekařství a cukrářství “Vilma” v městečku BanjolTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.