Hotel Labineca

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac
Ubytování Hotel Labineca
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 890 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Skvělá letní dovolená přímo u pláže! Ubytování v hotelu Labineca***, stravování all inclusive nebo polopenze + až 2 děti do 11,99 let na přistýlce zdarma


4–10 nocí v Chorvatsku, oblíbené letovisko Gradac
Ubytování v hotelu Labineca***
Ubytování v pokojích pro 2–5 osob
Až dvě děti do 11,99 let na přistýlce zdarma
Stravování formou all inclusive nebo polopenze
Animační program pro děti i dospělé
WiFi zdarma
Pláž přímo před hotelem
Bohaté sportovní vyžití
Vhodné pro rodiny s dětmi
V hlavní sezóně k dispozici služby oblastního delegáta
Doprava vlastní nebo autobusem


Nejjižnější městečko Makarské riviéry
Oblíbené letovisko Gradac se nachází 40 km jihovýchodně od Makarské, na úpatí horského pásma Rilić. Tato oblast má velice bohatou vegetaci a kromě tradičního zemědělství, rybářství a pěstování oliv se obyvatelé zabývají turismem a pohostinstvím. Za prohlídku zajisté stojí nepatrné zbytky římských staveb a věž ze 17. století, která je pozůstatkem opevnění proti Osmanům. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem.
Ubytování v hotelu Labineca*** přímo u pláže
Gradac – místo, kde se pohoří Biokovo setkává s krásnými oblázkovými plážemi Makarské riviéry. Hotel Labineca se nachází přímo u jedné z nich. Centrum města Gradac je vzdáleno cca 500 m. Hotel se skládá z hlavní budovy a dalších vedlejších vilek (vzdáleny od hl. budovy cca 50 m.). Hlavní budovy jsou propojeny výtahem. Hotel je vybaven recepcí s trezorem (24 hod.), restaurací, WiFi, parkovištěm zdarma (omezená kapacita) nebo za poplatek 10 €/den, terasou, barem, vnitřním bazénem (otevřen pouze mimo hlavní sezónu), venkovním bazénem se sladkou vodou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma (omezená kapacita). 
Dvoulůžkové pokoje Comfort
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, minibarem, klimatizací, telefonem, WiFi, TV a balkonem. V pokojích není k dispozici přistýlka. Pokoje jsou orientovány na mořskou stranu (neznamená výhled na moře).
Dvoulůžkové pokoje Comfort s možností 1 přistýlky
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, minibarem, klimatizací, telefonem, WiFi, TV a balkonem. V pokojích je k dispozici jedna přistýlka. Pokoje jsou orientovány na mořskou stranu (neznamená výhled na moře). Do pokoje je možné přidat i druhé dítě do 11,99 let na lůžku s rodiči. Upozorňujeme, že tato varianta je na úkor vlastního pohodlí v pokoji.
Dvoulůžkové pokoje Premier s možností 1 přistýlky
Pokoje o rozloze 32 m2 jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, klimatizací, telefonem, WiFi, TV a balkonem nebo terasou s výhledem na moře. V pokojích je k dispozici jedna přistýlka. Pokoje byly renovovány v roce 2006 a nachází se v depandanci. Do pokoje je možné přidat i druhé dítě do 11,99 let na lůžku s rodiči. Upozorňujeme, že tato varianta je na úkor vlastního pohodlí v pokoji.
Rodinné pokoje s možností 2 přistýlek
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, WiFi, TV a balkonem. V pokojích jsou k dispozici dvě přistýlky – rozkládací pohovka. Pokoje jsou orientovány na mořskou stranu (neznamená výhled na moře) nebo do parku a nachází se v depandanci. Do pokoje je možné přidat i třetí dítě do 11,99 let na lůžku s rodiči. Upozorňujeme, že tato varianta je na úkor vlastního pohodlí v pokoji.
Stravování formou polopenze nebo all inclusive

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu
Snídaně 7.00 – 10.00 hod.
Obědy 12.00 – 14.00 hod.
Odpolední svačinka s kávou 16.00 – 17.00 hod.
Večeře 19.00 –21.00 hod.
Večerní snack 22.00 – 22.30 hod.
Nápoje jsou zahrnuty v ceně k jídlu v případe all inclusive (víno, pivo, místní lihoviny, voda, džusy)
V případě polopenze nápoje nejsou v ceně a je třeba si je zaplatit

Krásné oblázkové pláže lemované borovicemi
Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Z hotelu se na pláž dostanete po několika schodech. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). 
Sport, zábava a tipy na výlety
Sport
Vyzkoušet si můžete plážový volejbal, minigolf, boccia, šipky, aerobik, aqua aerobik a další sporty. V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako je tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů (cca 300 m od hotelu Labineca) nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si zapůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.
Zábava
Pro nejmenší klienty je k dispozici mini klub (pro děti od 4 do 12ti let), dětské hřiště, animační programy (ráno, odpoledne i večer), mini disco (20.30 – 21.15 hod.). Animační programy (ráno, odpoledne i večer) jsou připraveny i pro dospělé. Nebude chybět ani živá hudba. Za zábavou můžete vyrazit také do centra Gradacu. Podél pláží se line promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.
Tipy na výlety
V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.
Cestujete s dětmi?
Až dvě děti do 11,99 let na přistýlce je zdarma. Dítě 0-2,99 let na lůžku s rodiči je také zdarma. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby. 
Důležité informace

Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
Povinnou pobytovou taxu 1,6 €/os./den – platí se na místě
Domácí zvířata nejsou povolena
Parkoviště zdarma (omezená kapacita) nebo za poplatek 10 €/den (omezená kapacita)
Dětská postýlka 5 €/den
Trezor 3 €/den (omezená kapacita, na vyžádání)
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.