Hotel Morenia

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Podaca
Ubytování Hotel Morenia
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená u moře v Chorvatsku! Ubytování v moderním hotelu Morenia**** s all inclusive přímo u pláže. Dítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarma!


Pobyt na 7 nocí v Chorvatsku, letovisko Podaca
Ubytování v hotelu Morenia****
Pokoje pro 2–6 osob
Stravování formou all inclusive
Hotelový komplex přímo na pláži
Dítě do 6,99 let na 1. přistýlce zdarma
Dva venkovní bazény a dětský bazén k dispozici
Fitness centrum
Animační programy pro děti i dospělé
Doprava vlastní nebo autobusem – nástupní místa po celé ČR


Letní dovolená v klidném letovisku Podaca na Makarské riviéře
Podaca je menší letovisko v jižní části Makarské riviéry ležící na úpatí horského pásma Rilić, cca 6 km od známého letoviska Gradac a cca 3 km od menších letovisek Brist a Zaostrog. Podaca stejně jako ostatní letoviska Makarské riviéry se skládá ze starší části ve svazích Riliće a novější části okolo moře. Jako na celé Makarské riviéře i zde se nachází krásné oblázkové pláže vhodné také pro rodiny s dětmi. V centru Podacy se nachází obchody, obchůdky se suvenýry a restaurace s nabídkou místních specialit.
Ubytování v hotelu Morenia**** přímo na pláži
Hotel Morenia se nachází na okraji městečka Podaca přímo na pláži. Komplex se skládá z hlavní hotelové budovy, kde máme k dispozici pokoje, budovy u pláže, kde se nachází dvoupatrová restaurace s krytou terasou a dále z 9 depandancí. Mezi vybavení hotelu patří 24 hodinová recepce, výtah (jen v hlavní budově), restaurace, snack bar, krytá terasa, dva venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, venkovní hřiště pro děti, klimatizované fitness centrum, dětský klub, teen klub vybaven PS konzolemi, bankomat, prádelna, půjčovna aut (v sezóně cca 1.6. – 1.9.), minimarket (v sezóně cca 1.6. – 1.9.), WiFi připojení a parkoviště (za poplatek 13 €/den). Hotel také pořádá animační programy pro dospělé i děti. U bazénu a na pláži jsou k dispozici zdarma lehátka a slunečníky (dle dostupnosti). 
Dvoulůžkový pokoj Standard s balkonem bez možnosti přistýlky
Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT/TV, fénem, WiFi připojením a balkonem.
Dvoulůžkový pokoj Comfort s balkonem a možností 1 přistýlky
Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT/TV, fénem, WiFi připojením a balkonem. Přistýlka je řešena formou rozkládacího křesla a je proto vhodná pouze pro děti do 17,99 let.
Dvoulůžkový pokoj Comfort s balkonem orientovaným na mořskou stranu a možností 1 přistýlky
Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT/TV, fénem, WiFi připojením a balkonem s orientací na mořskou stranu (neznamená výhled na moře). Přistýlka je řešena formou rozkládacího křesla a je proto vhodná pouze pro děti do 17,99 let.
Junior suite s balkonem a možností až 2 přistýlek
Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT/TV, fénem, WiFi připojením a balkonem. Přistýlka je řešena formou rozkládací pohovky pro 2 osoby a je proto vhodná pouze pro děti do 17,99 let.
Suite pro 4 osoby s balkonem a možností až 2 přistýlek
Suite se skládá ze dvou propojených ložnic a je vybaven vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky v každé ložnici, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT/TV, fénem, WiFi připojením a balkonem. Přistýlka je řešena formou rozkládací pohovky pro 2 osoby a je proto vhodná pouze pro děti do 17,99 let.
Suite pro 4 osoby s balkonem orientovaným na mořskou stranu a možností až 2 přistýlek
Suite se skládá ze dvou propojených ložnic a je vybaven vlastním sociálním zařízením, manželskou postelí či dvěma oddělenými lůžky v každé ložnici, klimatizací, trezorem, minibarem, telefonem, SAT/TV, fénem, WiFi připojením a balkonem. Přistýlka je řešena formou rozkládací pohovky pro 2 osoby a je proto vhodná pouze pro děti do 17,99 let.
Stravování formou all inclusive

Snídaně jsou podávány formou bufetu 7.00–10.00 hod.
Obědy jsou podávány formou bufetu 12.00–14.00 hod.
Večeře jsou podávány formou bufetu 19.00–21.00 hod.
Odpolední snack 16.00–17.00 hod.
Neomezená konzumace vybraných alkoholických i nealkoholických nápojů 7.00–24.00 hod. 
Časy kdy se podává snídaně, oběd a večeře se mohou změnit

Pláž přímo před komplexem
Přímo před komplexem se nachází velká betonová plocha s lehátky a slunečníky (zdarma v rámci all inclusive, omezená kapacita), ze které je vstup do moře po schodech a po obou stranách této plochy se nachází menší oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, které jsou díky tomu vhodné hlavně pro rodiny s dětmi.
Cestujete s dětmi?
Dítě 0–1,99 let bez lůžka (má nárok na služby) je zdarma, dítě 2–6,99 let na 1. přistýlce je také zdarma. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.
Tipy na výlety

Ostrovy Korčula, Hvar
Bačinská jezera
Pohoří Biokovo
Historická města Mostar, Dubrovník
Poutní místo v Međjugorje
Rafting na řece Cetině

Důležité informace

Check in je možný od 15.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa je zahrnutá v ceně
Parkoviště k dispozici za poplatek 13 €/den – hradí se na místě
Dětská postýlka možná na vyžádání předem v CK za poplatek 5 €/den – hradí se na místě
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.