Hotel Resnik - příklad dvoulůžk. pokoje s klimatizací

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Kaštelánská riviéra, Kaštel Štafilič
Název ubytování Hotel Resnik** - příklad dvoulůžk. pokoje s klimatizací
Typ ubytování Apartmán
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 6 664 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Resnik** s vlastní dopravou. ubytování v pokojích a bungalovech. Hotel má vlastní oblázkovou pláž vzdálenou 50–100 m.
Termíny sobota – sobota. Do 7.6. a od 14.9. je možný jakýkoli den nástupu.
Uvedené ceny za osobu platí při maximálním obsazení.

Popis stravování

[ALL INCLUSIVE:] Bohatá bufetová snídaně, oběd i večeře (švédské stoly). Výběr pití: stolní víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda (k dispozici v restauraci 10-22 hod.). Zmrzlina pro děti každý den mimo sobotu 16-17 hod. Konzumace v baru u pláže není v all inclusive zahrnuta.

Popis ubytování

Apartmán2 oddělená lůžka, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem do parku, klimatizace. Rozloha 19 m².Ostatní[SPORTOVNÍ AKTIVITY:]
Badminton, stolní tenis, fotbal, házená, košíková.

[ZA POPLATEK:]
Zapůjčení lehátek a slunečníků na pláž, škola potápění, půjčovna člunů, nabídka výletů, využití sportovních hřišť a tenisových kurtů (celkem 5 kurtů).

Popis lokality ubytování

Střední Dalmácie, Kaštelánská riviéra – Kaštel ŠtafiličVybavení - v hotelu Resnik** Recepce se směnárnou, klimatizovaná restaurace uvnitř hotelu i s terasou, caffé bar na pláži, gril bar, WIFI na recepci a v restauraci zdarma, parkování. V Trogiru vzdáleném jen 6 km najdete téměř vše, na co jste zvyklí z větších českých měst. Stravování V hotelu Resnik** nabízíme ubytování se stravou all inclusive. Pláže U hotelu Resnik** je oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, obklopená zelení. Výlety Možnosti výletů naleznete v sekci Výlety Kaštel Štafilić. Výlety si můžete domluvit také na recepci hotelu Resnik. Sport Plavání, cyklistika, turistika, tenis, stolní tenis, badminton. Kultura a zábava Každý rok v období července a srpna se v Kaštelu koná tzv. Kaštelánské kulturní léto, jehož součástí je mnoho divadelních představení, koncertů vážné i populární hudby, národního folklóru a různé sportovní soutěže.Tipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.