Hotel Rivijera

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Makarská
Ubytování Hotel Rivijera **
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 7 599 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

TIP: Pěkný hotel v rušném letovisku Makarska 50 - 200 m od pláže.

MAKARSKA - velmi rušné letovisko, největší město Makarské riviéry se rozkládá při pobřeží v široké zátoce, kterou uzavírá ostrov Sveti Petar. Chrání ji masivy pohoří Biokovo a poskytuje také množství zelené vegetace. Dominantou Makarské je barokní kostel sv. Marka, který stojí na Kačićově náměstí. Makarska získala řadu ocenění v turizmu za úpravu města a okolí, za kvalitu a různorodost pohostinských a turistických služeb. Pláže jsou oblázkové s jemnými kamínky a pozvolným vstupem do moře.
Ubytování:
hotel na začátku letoviska Makarska je tvořen několika pavilony, které se nacházejí 50 - 200 metrů od krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře. Nízkopodlažní pavilony leží v mírném svahu a jsou obklopeny zahradou plnou olivovníků. Celý areál je oplocen. V centrální budově je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace s jídelnou u pláže, směnárna a bar. Dále je možné v hotelu využít kavárny, taneční terasy, hřiště pro míčové hry nebo dětské hřiště.
Hotel umožňuje pobyty se psy (pouze na vlastní dopravu) za poplatek 10 EUR/den (platí se na recepci), psi nesmí do restaurace.
Pokoj 1/2 s balkonem: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, koupelnou s WC, telefonem, ventilátorem, lednicí, TV/SAT a balkonem.
Pokoj 1/2+1 s balkonem: dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a jednou přistýlkou pro dítě do 12 let (starší osoba na přistýlce na vyžádání), koupelnou s WC, telefonem, ventilátorem, lednicí, TV/SAT a balkonem.
Stravování:
polopenze, která je již zahrnuta v ceně ubytování. Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení All inclusive (nutné objednat již v ČR).


POLOHA UBYTOVÁNÍ V LETOVISKU ZDEZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.