Hotel Zenit Neum

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviera, Neum
Ubytování Hotel Zenit Neum
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 6 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

Popis letoviskaNeum je velmi rušné městečko a letovisko ležící u zálivu Klek – Neum mezi chorvatskými městy Ploče a Dubrovník. Na pobřeží se táhne v délce 15 kilometrů a žije zde 4 500 obyvatel. Městečko je známé svými ideálními klimatickými podmínkami, moderními turistickými objekty, tradiční pohostinností, mořskými specialitami i nízkými cenami vzhledem k bezcelní zóně. V okolí Neumu najdete několik velmi zajímavých historických míst a pamětihodností.Popis hoteluHotel Zenit se nachází přímo na břehu křišťálově čistého moře v městečku Neum na území turistického regionu na jihu Jadranu ve státě Bosna a Hercegovina. Hotelová budova se nachází v klidné zátoce. Hotel disponuje různorodými prostory a bohatou nabídku, zvlášť je vhodný pro pobyt sportovců. Je vybaven několika kongresovými sály, restaurací/aperitiv barem, letní zahradou a restaurací, WiFi (zdarma), vlastním parkovištěm a garážemi s omezenou kapacitou – na vyžádání u CK (za poplatek 5 €/den), saunou, krytým bazénem, sportovním centrem s dětskými hřišti, bowlingovou dráhou a stolním tenisem.PlážVelká betonová plocha a také menší oblázková pláž se nachází přímo pod hotelem. Je vybavena vším, co je potřeba pro oddech a zábavu.StravaSnídaně i večeře probíhají formou bufetu. Nápoje k večeřím nejsou zahrnuty v ceněTyp ubytováníDvoulůžkový pokoj bez balkonu a klimatizace s možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, ventilátorem a WiFi připojením.

Dvoulůžkový pokoj bez balkonu s klimatizací a možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, klimatizací a WiFi připojením.

Dvoulůžkový pokoj s balkonem bez klimatizace a možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, ventilátorem, WiFi připojením a balkonem.

Dvoulůžkový pokoj s balkonem a klimatizací s možností jedné přistýlky: Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, fénem, klimatizací, WiFi připojením a balkonem.Cena zahrnujeubytování s polopenzíPovinný poplatekpobytová taxaFakultativní poplatekLednička na pokoj na vyžádání u CK za poplatek 5 €/den – hradí se na místě, Garáž na vyžádání u CK za poplatek 5 €/den – hradí se na místěZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.