Hvar [placeshotel] hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Hvar, Stari Grad
Ubytování Hvar [placeshotel] hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 800 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotelový komplex Hvar [PLACESHOTEL], bývalý hotel  Lavanda, leží 50 m od moře, asi 900 m od centra města a 100 m od hotelu Arkada, obklopený borovým hájem. Skládá se z hlavní budovy (hotelu) a dvou pavilonů I. a II. – umístění pokoje určuje na místě recepce, nerozlišuje se. Po rekonstrukci jsou pokoje, restaurace a lobby bar, pro sezónu 2021 i bazény a sluneční terasa.
Pokoje jsou dvoulůžkové (s možností přistýlky pouze typ Superior - na vyžádání). Jednolůžkové pokoje jsou single use dvoulůžkových pokojů (DSU), také na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají SAT/TV, telefon, klimatizaci, WI-FI, trezor, fén.
Hosté mají k dispozici recepci, restauraci, aperitiv bar, terasu,  2 bazény se sladkou vodou (pro dospělé 205 m2, pro děti), u bazénu lehátka a slunečníky v ceně (omezené množství). Pláže jsou 50 m od objektu, betonové, kamenité, oblázkové. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, 4 tenisové dvorce, plážový volejbal, basketbal, půjčovna jízdních kol, skútrů, aut a loděk, potápěčské centrum atd.

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda, bazén venkovní sladká voda, terasa, trezor na recepciSport v okolíhřiště na košíkovou, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, stolní tenis, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 50 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.