Jadran Plava Laguna depandance - Bus

*
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Umag
Název ubytování Jadran Plava Laguna pokoje
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 080 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníNachází se cca 3 km od centra města Umag, ve středisku Punta, v blízkosti moře. Depandance Jadran Plava Laguna je součástí hotelu Adriatic. Pokoje jsou starší, jednoduše vybavené (bez TV, telefonu, nemají ani klimatizaci), bez možnosti přistýlky, všechny s balkonem. Snížený komfort vynahradí výborná cena a švédský stůl s neomezenými nápoji u večeře v hotelu Adriatic Plava Laguna, jehož veškeré služby klienti využívají.
Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, lobby bar s venkovní terasou (večery s hudbou), restaurace á la carte, klimatizovaný sál pro semináře apod. pro 30-50 osob, dále kadeřnický salón, internetový koutek na recepci (za poplatek). Trezor možný také na recepci (za poplatek). V blízkosti se nachází obchod a lodní přístav. Pláže jsou s betonovými platy, místy vstup pozvolný, místy hloubka, s plážovým barem. Poblíž hotelu Sipar Plava Laguna část pláže písek s postupným vstupem, vhodná i pro nejmenší.
Ke sportovnímu vyžití slouží blízké sportovní centrum s 8 tVybaveníaperitiv bar, restaurace a lá carte, služby v sousedním hotelu, terasa, trezor na recepciSport v okolíjízdy na banánu, tenisové dvorce, vodní sporty, windsurfing

Popis lokality ubytování

do 150 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.