Jadro apartmány

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Krk, Malinska
Ubytování Jadro apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 2 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Bývalé apartmány Jadroagent, dnes nazývané apartmány Jadro se nacházejí ve společné zahradě poblíž centra Malinské, od hlavního městského koupaliště (pláž kamenitá, oblázková, hrubý písek) jsou vzdáleny cca 400 m. Komplex se skládá ze čtyř samostatných objektů: NIKO, LUKA, TONI a MAJA, ve které je i centrální recepce.
Budovy jsou obklopeny zelení, každá má své vlastní parkoviště. Hosté mají k dispozici 3 venkovní grily, WI-FI, stolní tenis, badminton, dětské hřiště, hřiště na pétanque a také mají možnost si přivést vlastní jízdní kola, parkování jízdních kol je v prostoru před recepcí. Obchody, restaurace, tržnice, kavárny, cukrárny, ambulance, lékárna, banka, autobusová zastávka jsou vzdálené cca 150-400 m od apartmánů.
Typy apartmánů  
1/2 STD: 18 m2, vybavený kuchyňský kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, SAT/TV, koupelna, klimatizace, balkon nebo terasa.
1/3 STD: 25 m2, vybavený kuchyňský kout, rozkládací gauč pro 2 osoby, rozkládací lůžko, SAT/TV
koupelna, klimatizace, balkon nebo terasa. Doporučujeme obsadit 2 dospělými osobami + dítě max. do 13 let.
1/4 APT: od 33 do 46 m2, 1 ložnice se 2 spojenými lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelna, klimatizace, balkon nebo terasa.  
1/5 APT: 50 m2, ložnice se 3 lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace, terasa. 1/5 APT jsou pouze v přízemí.
1/6 APT: 56 m2, 2 ložnice se 2 spojenými lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelna, WC, klimatizace, balkon nebo terasa.
Apartmány, které jsou umístěné v přízemí mají místo balkonu terasu. 
 

Popis ubytování

Vybavenídětské hřiště, WI-FI k dispozici dle popisuSport v okolíbowling, půjčovna jízdních kol, stolní tenis

Popis lokality ubytování

do 450 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.