Kemp Oliva – bez stravy

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Kemp Oliva
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 738 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená u moře v Rabacu! Ubytování v moderních mobilhomech až pro 5 osob v kempu Oliva***


3–7 nocí v Chorvatsku, letovisko Rabac
Ubytování v mobilhomech pro 2–6 osob bez stravy
Oblázková pláž cca 50–500 m od ubytování
Venkovní bazény k dispozici
Sprchy, převlékárny a sportovní vyžití na pláži
Vhodné pro rodiny s dětmi
Dobrá dostupnost z ČR
Doprava vlastní nebo autobusová


Rabac – město, kde se určitě nebudete nudit
Rabac je známým turistickým místem, které se nachází na jihovýchodním pobřeží Istrie. Město je oblíbené zejména pro řadu překrásných oblázkových pláží a křišťálově čisté moře. Díky čistému moři, nádherným plážím a rozsáhlému turistickému servisu je město doporučováno především pro rodinnou dovolenou. Mezi nejkrásnější pláže patří Maslinica, sv. Andrea Laterna a Girandella. Pláže obdržely ocenění tzv. Modrou vlajku za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a jeho okolí. Promenáda podél moře je vhodná především pro dětské hraní, jízdu na kole, kolečkových bruslích nebo běhání a restaurace zde nabízejí výborné menu pro celou rodinu. Na promenádě nechybí ani bary, pekárny, obchůdky se suvenýry a mnohé další. 
Ubytování v mobilhomech v kempu Oliva*** 
Kemp se nachází uprostřed bujné vegetace olivovníků a fíkovníků v zátoce zvané Maslinica pouhých cca 50–500 m od moře (záleží na vzdálenosti mobilhomu). Kemp je součásti hotelového komplexu (hotel Hedera, Mimosa a Narcis). Kemp je opravdu velmi dobře vybaven. Mezi jeho vybavení patří restaurace, kavárny a obchůdky, v rámci hotelového komplexu mohou hosté využít 4 venkovní bazény, sportovní hřiště, WiFi (za poplatek).
Mobilhome Standard pro 2–5 osob (cca 19 – 24 m2)
Mobilhomy jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou, klimatizací, terasou s posezením. Každý mobilhome má dvě ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem. Jedna ložnice je s manželským lůžkem, druhá má 2 oddělená lůžka.
Mobilhome De Luxe pro 2–5 osob (cca 32 m2)
Mobilhomy jsou vybaveny 2× vlastním sociálním zařízením, ledničkou, klimatizací, terasou s posezením. Každý mobilhome má dvě ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem. Jedna ložnice je s manželským lůžkem, druhá má 2 oddělená lůžka. 
Mobilhome Chalet pro 6 osob (cca 32 m2)
Mobilhomy jsou vybaveny 2× vlastním sociálním zařízením, ledničkou, klimatizací, terasou s posezením. Každý mobilhome má dvě ložnice a obývací místnost s kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou. Jedna ložnice je s 2× francouzským lůžkem, druhá má 2 oddělená lůžka, 5. lůžko jako palanda v jednom z pokojů.
Stravování

Probíhá ve vlastní režii
Klienti si mohou vařit v kuchyňském koutu svého apartmánu

Pláž
Oblázková pláž se nachází cca 50–500 m od ubytování. Vždy záleží na tom, v jaké části kempu budete ubytovaní. Na pláži jsou k dispozici převlékárny, sprchy, vodní sporty.
Sport a zábava
V rámci hotelového komplexu je k dispozici hřiště na tenis, fotbal, basketbal, minigolf, stolní tenis, potápěčská škola, miniklub, disco, animační programy. Rabac nabízí také velké množství typů na výlety. Ve Starém městě Labinu můžete navštívit městské muzeum, Národní muzeum, barokní paláce nebo ateliéry. Na promenádě v Rabacu je možné si zakoupit také lodní výlety.
Důležité informace

Check in od 15.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – platí se na místě
Povinný poplatek za závěrečný úklid 20 €/mobilhome
Povinná vratná kauce 50 €/mobilhome
Zapůjčení ručníků 10 €/výměna
1 výměna ložního prádla 15 €/výměna
Dětská postýlka na vyžádání u CK 5 €/den
Domácí mazlíček povolen za poplatek 5 €/den a 10 € za úklid
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Doprava vlastní nebo autobusováTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.