Kimen depandance

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Cres, Cres
Ubytování Kimen depandance
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 7 820 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníHotel Kimen se nachází na okraji zátoky, uprostřed přírodního parku středomořské vegetace s krásnou pláží v bezprostřední blízkosti města Cres. Hotel se skládá z hlavní hotelové budovy a depandance. 
Hotel Kimen 
Hotel je plně klimatizován. Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky pro děti max. do 12 let a rodinné pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 16 let. Pokoje mají SAT/TV, telefon, minibar, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, balkon na mořskou stranu nebo do parku. V hotelu jsou i pokoje určené pro invalidní osoby včetně vozíčkářů, v místnosti je jedno francouzské lůžko pro dvě osoby 140 x 200 cm a není tam možná přistýlka. Tyto pokoje jsou na vyžádání.
Depandance Kimen
Depandence je umístěna cca 70 m od hlavní hotelové budovy. Pokoje v depandanci jsou dvoulůžkové s možností přistýlky pro děti max. do 12 let, rodinné pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 16 let a Junior Suite pro 2 osoby. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, minibar, WI-FI, koupelnu, klimatVybaveníaperitiv bar, dětské hřiště, dětský klub, kadeřnictví, sauna, směnárna, televizní místnost, terasa, večerní hudba, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisuSportanimace pro dětiSport v okolíplážový volejbal, škola potápění, tenisové dvorce, turistika, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 150 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.