Kovačine mobil home

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Cres, Cres
Ubytování Kovačine mobil home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 4 055 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníKemp Kovačine se nachází v blízkosti městečka Cres a je to největší turistické středisko na ostrově Cres. Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 2-6 osob.
Family 1/4+2 mobilní chata má vybavený kuchyňský kout, dvě ložnice, klimatizaci, zahradní nábytek před chatou. V 1/4+2 chatě je možné za příplatek ubytování 5. a 6. osoby. Twin 1/2 mobilní chata má vybavený kuchyňský kout, ložnici, klimatizaci, zahradní nábytek před chatou. Oba MH jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. V 1/2 chatě je možné za příplatek ubytování 3. osoby (pouze dítě do 12 let).
NOVĚ PRO SEZÓNU 2023 nabízíme mobilní dům typu FAMILY PLUS pro 4-6 osob v textilní části kempu, se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Vzdálenost od pláže je cca 120-230 m. Plocha 24 m2. Dvě samostatné ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá s patrovou postelí a 1 samostatným lůžkem). Kuchyně a jídelna, vlastní sprcha/WC, parkoviště. Mobilní domy jsou vybaveny: klimatizací, ložním prádlem, kucVybavenícukrárna, dětské hřiště, pizzerie, restaurace a lá carte, WI-FI k dispozici dle popisuSport v okolíanimace pro děti, animace pro dospělé, hřiště na košíkovou, hřiště na volejbal, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, ranní gymnastika, škola potápění

Popis lokality ubytování

do 250 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.