Koversada Naturist Resort - apartmány

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Vrsar
Ubytování Koversada Naturist Resort - apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 604 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nudistické centrum Koversada s délkou pláží až 5 km je jedním z nejznámějších takovýchto středisek v Evropě. V náručí nedotčené přírody a čistého moře zde našli nudisté z celého světa své ideální místo, kde strávit léto. V roce 1972 se zde uskutečnil 13. světový kongres nudistů a od té doby je toto definitivně zařazeno mezi světovou nudistickou nabídku. Dříve jméno Koversada nosil jenom jeden ostrůvek, dnes je Koversada rozsáhlý areál, kde můžete kempovat na samotě nad Limským zálivem, s vlastním připojením vody a kanalizace, na ostrůvku Koversada, na který se dostanete přes most, ale kam nemůže automobil, ale i na pasekách, kde jste obklopeni lidmi, kteří si přejí léto prožít stejným způsobem. Naše CK zde nabízí ubytování v pokojích s polopenzí v pavilonech nebo ubytování v apartmánech bez stravy. Pokoje s polopenzí naleznete pod jiným číslem zájezdu.
Apartmány pro 2-6 osob mají vybavený kuchyňský kout včetně kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.
1/3 (1/2+1) APT N31- má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím křeslem pro 1 osobu.
1/4 (1/2+2) APT N41 - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.
1/4 (1/2+2) APT N41 B - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby, je umístěn v samostatné vilce.
1/6 (2/2+2) APT N62 - má 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.
Hostům s polopenzí je k dispozici klimatizovaná restaurace „Amfora“, kde lze zajistit i diabetickou nebo vegetariánskou stravu. Dále jsou zde restaurace á la carte (např. rybí restaurace Batana), pizzerie, několik snack barů, dvě samoobsluhy, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, ambulance, směnárna, taneční terasa. V hlavní sezoně resort zajišťuje zábavné animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní dětský program, tvůrčí dílny. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje, dále večery s živou hudbou, různá vystoupení a show na terase. Kemp má několik sociálních zařízení se sprchami. Je zde také několik dětských hřišť. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, nabídka vodních sportů a zábavy, petanque, nordic walking. 
Pláže jsou kamenité s betonovými platy na slunění, místy se sprchami, možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Jeden díl pláže naproti ostrůvku je nasypán pískem a přizpůsoben dětem. Psi jsou zde vítáni, mají vyhrazenou svou část pláže.
 

Popis ubytování

Vybaveníambulance, dětské hřiště, kadeřnictví, pizzerie, pošta, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, samoobsluha, stánek s novinami, stánek s občerstvením, terasa, večerní hudbaSport v okolíaerobic, animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, ranní gymnastika, stolní tenis, tenisové dvorce, túry na kolech, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 300 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.