Laguna Aminess hotel

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Novigrad
Ubytování Laguna Aminess hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 160 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Aminess Laguna se nachází cca 1 km od centra města Novigrad.
Hotel je plně klimatizován. Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky (upozorňujeme, že pokoj je malý a přistýlkou se prostor ještě zmenší). Pokoje mají SAT/TV, telefon, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, WI-FI. Pokoje mají balkon do parku nebo jsou bez balkonu.
V hotelu mají hosté k dispozici recepci, dvě restaurace, aperitiv bar, masáže, saunu, WI-FI ve všech prostorách hotelu, venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé a děti, parkoviště (nehlídané), úschovnu pro jízdní kola. Hotel má i svou ambulanci. Pro děti je zde dětské hřiště, prolézačky. Hosté mohou využít mořský bazén ve Fun&Beach zóně Punto Mare, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, vodní sporty. Dále celodenní zábavné a sportovní animace pro děti i dospělé. K večernímu programu je zde na blízké terase ve Fun&Beach zóně Punto Mare (cca 80 m od hotelu) připraven taneční parket s hudbou. Další služby mohou klienti využít ve vedlejším hotelu Aminess Maestral např. wellness centrum, fitness (za poplatek).
Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Možnost slunění je i v upravovaném velkém parku před hotelem.
 
 

Popis ubytování

Vybaveníambulance, aperitiv bar, bazén venkovní sladká voda, dětské hřiště, grill bar, masážní salón, prodejna se suvenýry, sauna, terasaSportanimace pro děti, animace pro dospěléSport v okolíminigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.