Lanterna Sunny Resort apartmány Standard s polopenzí a nápoji

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Poreč - Lanterna
Ubytování Lanterna Sunny Resort apartmány Standard
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 910 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníLanterna Sunny Resort By Valamar se nachází na zalesněném poloostrově Lanterna, cca 13 km severně od Poreče. 
Apartmány Standard nabízí ubytování pro 3 až 6 osob (všechny osoby mohou být dospělé), jsou umístěné v patrových pavilonech. 
1/3 APT (37 m2) má dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (190x140 cm), koupelnu, balkon.
1/4 APT (44 m2) má dvoulůžkovou ložnici, denní místnost kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (190x180 cm), koupelnu, balkon.
1/6 APT (70 m2) má 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (190x180 cm), 2 koupelny, 3 balkony.
Hostům je k dispozici recepce, restaurace, restaurace á la carte, aperitiv bar, fast food, směnárna, ambulance, market, zábavné centrum s letní terasou, dětské hřiště, pískoviště, Wi-Fi na recepci. V blízkosti střediska je sportovní centrum, které nabízí tenisové dvorce, jízdy na koni, minigolf, stolní tenis, plážový vVybaveníambulance, aperitiv bar, dětské hřiště, market, recepce, restaurace, směnárna, zábavní centrumSport v okolíhřiště pro míčové hry, jízdy na koni, minigolf, plážový volejbal, potápění, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sportyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.