Magal Aminess hotel - Bus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Krk, Njivice
Ubytování Magal (Beli Kamik) Aminess hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 15 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníJe rodinným, plně klimatizovaným hotelem ideálním pro všechny, kteří touží po bezstarostné a klidné rodinné dovolené.
Je pouhých cca 50 metrů od moře, 200 m od pláže, obklopen středomořskou zelení. Do centra města je to cca 600 m.
Hotel nabízí několik typů pokojů, naše CK nabízí pokoje Comfort s balkonem na mořskou stranu s možností přistýlky. Všechny pokoje mají klimatizaci, SAT/TV,mini-bar, sprchu,telefon, fén.
Najdete zde hotelovou restauraci, dětskou restauraci Miramì, Lobby bar s prostornou terasou. Hosté resortu mohou vyzkoušet nabídky nedalekých barů a restaurací. Cabana bar & Pizzerie Bukaleta, Lounge bar Plava terasa-modrá terasa - jedno z nejoblíbenějších stravovacích zařízení na Krku! Hotel nabízí také fitness studio, obchod se suvenýry a konferenční místnost. Pro děti hotel nabízí Mirami dětský klub, animační programy i pro dospělé, hrací místnost a dětské hřiště. 
Na hotelové pláži, která se pyšní modrou vlajkou, je možnost pronajmout si lehátka neboVybaveníaperitiv bar, dětské hřiště, kadeřnictví, kavárna, noční klub, obchody různé, pláž také FKK, televizní místnostSportpůjčovna jízdních kolSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 200 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.