Makarská riviéra: 7 nocí odpočinku v Podaca + doprava

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Makarská riviéra, Podaca
Název ubytování Makarská riviéra: 7 nocí odpočinku v Podaca + doprava
Typ ubytování Penzion
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 7 790 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Užijte si pobyt v poklidném městečku Podaca. Městečko se rozprostírá na Makarské rivieře schované pod skalním masivem Biokovo. Kouzelné město Gradac se nachází 4 kilometry daleko. Městečko nabízí návštěvníkům vše, co potřebují k prožití pohodové dovolené. Jsou zde tři pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračně čistého moře, lemované borovicemi. V dolní části Podaci je možné navštívit nový kostel Gospe od pohođenja (Zvěstování Panny Marie), vybudovaný po zemětřesení v roce 1962, či malé přístaviště využívané zejména turistickými loděmi. Nad městem se nachází kouzelné místo Stara Podaca, ze kterého je úchvatný výhled na městečko i okolní ostrovy. Můžete využít možnosti chorvatské polopenze v místní restauraci.
 
Během pobytu máte také možnost výletů. Můžete se vydat do Dubrovníku, Gradace, ostrovy Hvar, Pelješac a Korčula nebo na další místa. Nabídka výletů je orientační a výlety se platí na místě. 

Popis ubytování

UbytováníV poklidném městečku Podaca se nachází trojice rodinných penzionů Nela, Andělko a Radmila. Všechny penziony se nachází u sebe zhruba 150 metrů od pláže. Ubytovat se můžete ve 2 až 3 lůžkových pokojích nebo 4 až 5 lůžkových apartmánech. Pokoje i apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Můžete se těšit na společné posezení na velké terase. Naprostá většina pokojů má terasu nebo balkón. Lůžkoviny jsou samozřejmě součástí vybavení pokojů.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.