Maravea Aminess Camping Resort - mobil home

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Mareda
Název ubytování Maravea Aminess Camping Resort holiday homes
Typ ubytování Mobil Home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 583 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kemp Aminess Maravea (pův. Mareda) se nachází 4 km od Novigradu, v dubovém lese, který přechází v malebnou zátoku, obklopen vinohrady a mořem. Nabízíme zde mobilní chaty pod názvem Maravea Premium Village, všechny stejné velikosti, liší se pouze vnějším vzhledem.
Všechny mobilní chaty mají 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem až pro 2 osoby, SAT/TV, 2 koupelny, klimatizaci, WI-FI a částečně zastřešenou terasu se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Závěrečný úklid není v ceně.
Kemp nabízí různé sportovní aktivity i relaxaci včetně bohatých večerních programů. Klientům jsou k dispozici restaurace jako např. Capa s terasou s výhledem na moře a velkým výběrem jídel a pití nebo nová restaurace Loop s bohatou nabídkou specialit, bar MarBar, pekárna, supermarket. Pro děti je zde dětské hřiště.  Kemp zajišťuje animaci pro děti i dospělé: např. mini club, teen club, aquaerobik, zábavné programy, sportovní turnaje. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, vodní sporty a další. Do centra Novigradu jezdí pravidelně turistický vláček.
 

Popis ubytování

Vybaveníbar na pláži, café bar, dětské hřiště, obchod s potravinami, restaurace a lá carte, sociální zařízení společné, terasa, WI-FI k dispozici dle popisuSportanimace pro děti, animace pro dospělé, minigolf, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 250 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.