Medena apartmány Superior

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Seget Donji (Trogir)
Ubytování Medena apartmány Superior
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 3 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Apartmány Medena je apartmánové středisko, umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od města Trogir a 2 km od původně rybářské vesnice Seget Donji, s kterou je spojedné pobřežní promenádou. Leží v blízkosti hotelu Medena.
Všechny apartmány (celkem 260) jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Aparmány 
Standard typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány Standard typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s přistýlkou.
Všechny apartmány jsou orientovány na mořskou stranu (výhled na moře nelze zaručit). WI-FI v apartmánech zdarma - tyto apartmány naleznete v další nabídce zájezdů.
Klienti mohou parkovat buď v blízkosti apartmánu nebo na parkovišti před recepcí.
Apartmány standard plus jsou vybaveny novějším nábytkem a mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější.
V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, disco klub, taneční terasa, směnárna, stánek se suvenýry, supermarket. Na pobřežní promenádě jsou různé bary, restaurace, rychlé občerstvení, kiosky.
Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-150 m (vhodné pro rodiny s dětmi). Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé (od 15.6. do 15.9.). Pro děti je zde dětské hřiště. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Raději zdůrazňujeme, že hosté apartmánů Medena mohou využívat bazén u hotelu Medena pouze za poplatek.

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bar na pláži, bistro, dětské hřiště, noční klub, restaurace a lá carte, směnárna, stánek s novinami, stánek s občerstvením, supermarket, tobogánSport v okolíanimace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, škola potápění, škola tenisu, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 150 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.