Medveja mobil home

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Kvarnerská riviéra, Medveja
Ubytování Medveja mobil home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 100 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Smart Selection Holiday Resort Medveja leží cca 10 km od Opatije a je příměstskou částí města Lovran, který je vzdálen cca 3 km. Resort je obklopen borovým lesem, který poskytuje příjemný stín v letních horkých dnech. Smart Selection Holiday Resort Medveja nabízí ubytování v pokojích, apartmánech a mobilních chatách.
MOBIL HOME
Mobilní chaty Standard (23 m2) a Premium (32 m2) se nacházejí v centrální části resortu. Mobilní chaty jsou pro 4 osoby, mají ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem. Mobilní chaty Premium mají 2 koupelny a krb na grilování. Mobilní chaty jsou bez možnosti přistýlky.
V resortu mají hosté k dispozici recepci, trezor na recepci (za poplatek), market, bankomat, obchod se suvenýry, snack bar, restaurace á la carte, pizzerii, letní terasu, WI-FI zónu, dětské hřiště, parkoviště. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, půjčovna sportovních potřeb, vodní sporty, potápěčské centrum.
Vzdálenost od bungalovů k moři je cca 350 m, od mobilních chat cca 300 m. Pláž je dlouhá oblázková s hrubým pískem, překrásná, jedna z nejhezčích na celé Istrii.
 

Popis ubytování

Vybaveníbankomat, internetový kout, pivnice, pizzerie, pošta, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, stánek s občerstvením, supermarketSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, potápění, půjčovna sportovních potřeb, stolní tenis

Popis lokality ubytování

do 350 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.