Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Dalmácie - Zadarská oblast, Zadar
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 7 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Chorvatsko - to není je letní dovolená u Jaderského moře v některém z nejznámějších letovisek. To jsou také nádherné národní parky, na které je náš zájezd zaměřen. A hlavně mimo sezónu, kdy do Chorvatska mnoho turistů nejezdí.

Popis dopravy:
z Prahy, Příbrami, Písku a Českých Budějovic

Popis stravování

Stravování je zajištěno 3x formou polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírované, záleží na místě ubytování). Nápoje nejsou v ceně večeří, klienti si je hradí na místě sami.

Popis ubytování

Ubytování je zajištěno 3x v penzionu ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Většina zájezdů je ubytována ve Vodicích v penzionu Orion. Některé pokoje v penzionu Orion jsou 3 - 4 lůžkové se dvěma samostatnými ložnicemi, řešené formou apartmánů s nevybavenou kuchyňkou. Na některých pokojích může být lednice - za poplatek.
Pláže ve Vodicích jsou oblázkové, proložené betonovými plató
usnadňujícími vstup do moře. Nejbližší pláž je u hotelu Olympic, lemovaná piniovým hájem, a je vzdálena cca 15 min. chůze od penzionu Orion. U penzionu Orion bývá k dispozici bazén.
CK si vyhrazuje právo změnit místa a typ ubytování dle aktuální situace.

Program zájezdu

1. den

Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.

2. den

Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi. Příjezd na ubytování.

3. den

ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem. Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Vodopád Skradinski Buk, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 metrů padá do hloubky 45 metrů.

4. den

Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála.

5. den

Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. ZADAR s prohlídkou historického centra.

6. den

Příjezd do Prahy v ranních hodinách.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.