Naturist Resort Solaris - Pokoje Solaris

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie - Poreč
Ubytování Naturist Resort Solaris - Pokoje Solaris
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 620 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Doprava: Vlastní nebo autobusová (od 29.5. do 20.9.):

2.200 Kč/os. - obousměrná jízdenka

Odjezdová místa: Praha, Brno, Mikulov, Příbram, Písek, Strakonice, České Budějovice.

Za příplatek 200 Kč/os.: Děčín, Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec n. Nisou,Turnov, Mladá Boleslav, Brandýs n. Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Jihlava, Velké Meziříčí, Velká Bíteš, Svitavy, Boskovice, Blansko, Kuřim.
Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, služby delegáta, dopravu.
Slevy: SLEVY: 2 dosp. a dítě do 13,9 let na přistýlce ZDARMA, dospělý na přistýlce 50%, 2 děti do 13,9 let na přistýlce v pokoji SUI (suite) ZDARMA.

Sleva 10% za včasnou rezervaci platí do 3.2.2020. - tato sleva je již zahrnuta v ceně.

Popis stravování

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu v restauraci Solaris (na pláži), k večeři místní nápoje: džus, voda, víno a točené pivo.

Popis ubytování

Vzdálenosticca 2 500 m dlouhá oblázková a skalnatá pláž s betonovými platy je přibližně 50 m od ubytování. Travnaté plochy na slunění, sprchy na pláži.Ubytovánív pokojích v moderních rezidenčních jednopatrových domech, které nabízejí krásný výhled na les i na moře.

Pokoje superior:

- dvoulůžkové pokoje, balkón, mořská strana, sprcha/WC, část pokojů má klimatizaci, TV/sat, plocha 21 m2.

- dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, typ SUITE, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, balkón, mořská strana, sprcha/WC, TV/sat, plocha 43 m2.Vybavení a službyrestaurace, obchod (cca 100 m), restaurace á la carte, grill, bary, venkovní bazén 25 x 10 m (hloubka 1,10 m) se sladkou vodou, bar u bazénu, parkování, autobusová zastávka 50 m. WiFi v prostoru recepce zdarma, internetový koutek za poplatek.Sport a zábavaod 15.6. do 1.9. bohatá nabídka sportovních a zábavných aktivit pro všechny věkové kategorie. Večerní animační programy, živá hudba. Dětské hřiště, škola plavání, mini klub, animační programy, hry pro děti, sportovní možnosti pro děti. Aqua aerobic, plážový volejbal, další sportovní možnosti jsou v blízkosti (cca 500 m): sportovní centrum, potápěčské centrum, minigolf, stolní tenis, velká nabídka vodních sportů, půjčovna jízdních kol. Dále za poplatek: 8 tenisových kurtů a vybavení.

Popis lokality ubytování

Polohanudistický resort Solaris leží na poloostrově Lanterna, cca 12 km od centra Poreče, uprostřed dubového háje s rozlohou 49 ha.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.