Oliva kemp mobil home - Bus

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Oliva kemp mobil home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 4 862 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kemp Oliva se nachází přímo u moře v zátoce Maslinica, ve stínu olivovníků, při příjezdu do Rabacu. V naší nabídce jsou mobilní chaty pro 4-5 osob. Při ubytování s polopenzí je možné objednat pobyt pouze v některých termínech – viz ceníková tabulka.
Skladba pro 4 osoby: 2 ložnice po 2 lůžkách a kuchyňským koutem tvoří jednu jednotku; v kuchyni je elektrický vařič - 2 ploténky na vaření, lednice bez mrazáku! Dále mají sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci. Skladba pro 5 osob je stejná jako pro 4 osoby-2 ložnice po 2 lůžkách (v jedné je manželské dvoulůžko, v druhé 2 oddělená lůžka), denní místnost s jídelnou, jen je pátá osoba na gauči (jídelní lavici) v denní místnosti. Mobilní chaty DE LUXE mají 2x sociální zařízení a velikost asi 32 m2 a mohou být obsazeny až 6 osobami.  Mobilní chaty Challet má dvě ložnice se dvěma oddělenými postelemi a jednou manželskou postelí a každý pokoj má vlastní koupelnu.  
Pláže jsou oblázkové (větší oblázky) s pozvolným vstupem do moře. V areálu kempu je recepce, restaurace a pizzerie, kavárna, dětské hřiště, v blízkosti je supermarket a obchůdky. Komplex zajišťuje animaci pro děti i dospělé v termínech od června do poloviny září. Večerní hudba vždy u jednom z hotelů. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, fitness centrum, multifunkční hřiště pro míčové hry, vodní sporty. Je zde i kompletní cyklistické centrum včetně úschovny kol s možností mytí bicyklů.
WI-FI internet k dispozici na recepci kempu, klienti také mohou využívat připojení k internetu na recepcích hotelů v rámci komplexu, v mobil home je internet na vyžádání a za poplatek dle místního ceníku.

Popis ubytování

Vybaveníbazén dětský, bazén venkovníSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 600 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.