Oliva kemp mobil home (s polopenzí)

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Oliva kemp mobil home (s polopenzí)
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 5 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kemp Oliva se nachází přímo u moře v zátoce Maslinica, ve stínu olivovníků, při příjezdu do Rabacu. V naší nabídce jsou mobilní chaty pro 4-5 osob. Cenovou nabídku mobilních chat bez stravy naleznete v další nabídce zájezdů. Při ubytování s polopenzí je možné obsadit mobilní chatu 2-4 osobami a možnost ubytování s polopenzí je pouze v termínech 16.5.-11.7. a 29.8.-3.10.2020.
Mobilní chata pro 4 osoby: má 2 ložnice po 2 lůžkách, denní místnost s jídelnou a kuchyňským koutem tvoří jednu jednotku; v kuchyni je elektrický vařič - 2 ploténky na vaření, lednice bez mrazáku! Dále mají sociální zařízení, SAT/TV, klimatizaci. 
Pláže jsou oblázkové (větší oblázky) s pozvolným vstupem do moře. V areálu kempu je recepce, restaurace a pizzerie, kavárna, dětské hřiště, v blízkosti je supermarket a obchůdky. Komplex zajišťuje animaci pro děti i dospělé v termínech od května do poloviny září. Večerní hudba u hotelu Hedera a u pizzerie.
Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, fitness centrum, hřiště pro míčové hry, vodní sporty. WI-FI internet k dispozici na recepci kempu, klienti také mohou využívat připojení k internetu na recepcích hotelů v rámci komplexu.
Hostům jsou k dispozici i venkovní bazény hotelů včetně dětského.
 

Popis ubytování

Vybaveníbazén dětský, bazén venkovní, dětské hřiště, pizzerie, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, supermarket, terasa, večerní hudbaSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 600 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.