Oliva kemp mobil home

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Rabac
Ubytování Oliva kemp mobil home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 2 576 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníExkluzivní hotelový resort Maslinica je atraktivní květinový komplex sestávající ze tří hotelů a kempu Oliva. Nachází se přímo u moře, v krásné zátoce, na jedné straně obklopen hustým lesem a na druhé straně oblázkovou pláží a modrým mořem s výhledem na Rabac a přilehlé ostrovy.
Hostům jsou k dispozici 3 venkovní bazény a 1 venkovní bazén se samostatným bazénem pro děti a 2 kryté bazény, moderní wellness centrum a vynikající restaurace u moře, obklopené bujnou a nedotčenou přírodou. Resort nabízí spousty zábavy a relaxace i sportovního vyžití. Lodní sporty, vodní sporty, tenis, minigolf, multifunkční sportoviště, miniklub a další.
Součástí resortu Maslinica je Oliva Auto Camp, který splňuje všechny standardy nabídky moderního kempu. Mobilní chaty se nacházejí v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, v blízkosti pláže, bazénů nebo sportovišť. Resort nabízí hostům 2 restaurace a klubový bar se zábavou.
Restaurace Ancora nabízí svým hostům neobvyklou kombinaci atraktivního, romantickéVybaveníbazén dětský, bazén venkovníSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 600 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.