Park Umag kemp mobil home

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Umag
Ubytování Park Umag kemp mobil home
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 1 504 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Kemp Park Umag je jedním z největších kempů v Chorvatsku, nachází se v severní části Istrie cca 9 km od města Umag. Kemp je obklopen středomořskou vegetací. Pláž u kempu je kamenitá, přírodní i betonová plata na slunění. Pláž je označena modrou vlajkou (ocenění čistoty pláží). Na pláži je bohatá nabídka místních vodních sportů. V kempu je hostům k dispozici: recepce, restaurace, café bary, snack bary, pizzerie, cukrárna, supermarket, pekárna, prodej čerstvých ryb, ambulance, za poplatek možnost praní prádla (jsou určeny sanitární objekty), možnost kotvení malých člunů, masáže – obojí za poplatek, komplex bazénů – 1 dětský s pirátskou lodí, dětská hřiště, velké množství sportovních vyžití – volejbal, nohejbal, cyklistické stezky, v blízkosti tenisové kurty, půjčovna kol. Kemp zajišťuje bohaté animační programy pro děti i dospělé (cca od poloviny června do konce srpna). Kemp poskytuje bezplatné WI-FI připojení v celém kempu – v oblastech kde je signál dostatečně silný.
Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-6 osob (4 dospělé osoby + 2 děti do 12 let). Typ Classic má 2 ložnice, denní místnost, plně vybavenou kuchyni, klimatizaci, terasu. Typ Superior má 2 ložnice, denní místnost, plně vybavenou kuchyni včetně mikrovlnné trouby, 2 koupelny, bezplatný internet, klimatizaci, terasu, bazén společný se 6-8 dalšími chatami.
Pro domácí zvířata jsou vymezeny zvláštní prostory včetně pláže, sanitární prostor včetně sprch, musí být stále pod dozorem, nemají přístup na recepci, do restaurace a bazénu.
 

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bazén venkovní, dětské hřiště, restaurace a lá carte, WI-FI k dispozici dle popisuSport v okolíhřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce

Popis lokality ubytování

do 200 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.