Pavilon Mars hotelu Zora - Bus

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Primošten
Ubytování Pavilon Mars hotelu Zora
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníPavilony nacházejí na zalesněném poloostrově Raduča, od centra města Primoštenu cca 500 m. Nedaleko hotelu Zora (50-100 m) jsou čtyři pavilony, jednopatrové domky. Rozkládají se v borovicovém háji, v klidné části poloostrova. Naše pokoje jsou vybavené ledničkou a ventilátorem, jsou dvoulůžkové a třílůžkové, se sociálním zařízením (sprcha, WC), s francouzským oknem, bez balkonu. Trezor na recepci je za poplatek. V přízemí pavilonu je terasa, kde je možnost posezení (plastový stůl se židlemi).
Klienti využívají všech služeb hotelu Zora včetně polopenze ve formě švédských stolů, krytého bazénu s vyhřívanou mořskou vodou, posilovny a sauny, dětského klubu s dětskými bazény, animace v ceně. Parkování možné na parkovišti přímo před pavilonem (za poplatek). Domácí zvířata nejsou povolena. Wi-Fi internet: v recepci hotelu Zora obdržíte zdarma voucher s přístupovým heslem. Hosté mají k dispozici veškeré služby hotelu Zora. Domácí zvířata nejsou povolena.
Hosté mají k dispozici veškeré službyVybaveníaperitiv bar, bar u bazénu, bazén vnitřní mořská voda, dětský klub, internetová přípojka, kavárna, konferenční místnost, směnárna, trezor na recepci, wellness centrumSport v okolíanimace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio, hřiště na košíkovou, hřiště na volejbal, minigolf, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.