Pension Kod Irene

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac
Ubytování Pension Kod Irene
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 499 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená v Chorvatsku na Makarské riviéře! Ubytování v pensionu Kod Irene***, jen 10 m od pláže 


8 nocí v letovisku Gradac, Chorvatsko
Ubytování v pensionu Kod Irene***
Stravování formou polopenze
Dítě do 5,99 let na lůžku s rodiči zdarma
Jen 10 m od pláže
Centrum 300 m od ubytování
Doprava vlastní nebo autobusová
Bohaté sportovní vyžití
Letovisko s jednou z nejkrásnějších pláží Jadranu
Výlety po okolí – Bačinská jezera, řeka Neretva, Dubrovník, Makarská


Nejjižnější městečko Makarské riviéry
Oblíbené letovisko Gradac se nachází 40 km jihovýchodně od Makarské, na úpatí horského pásma Rilić. Tato oblast má velice bohatou vegetaci a kromě tradičního zemědělství, rybářství a pěstování oliv se obyvatelé zabývají turismem a pohostinstvím. Za prohlídku zajisté stojí nepatrné zbytky římských staveb a věž ze 17. století, která je pozůstatkem opevnění proti Osmanům. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem.
Ubytování v pensionu jen 10 m od pláže
Pension Kod Irene se nachází v oblíbeném letovisku Gradac. Pláž je vzdálena jen 10 m od ubytování, centrum jen 300 m. Pro hosty je k dispozici restaurace, která je známá svojí vynikající kuchyní. Mezi vybavení pensionu patří WiFi (zdarma) a lednice, které se nacházejí v mezipatře a klienti je mohou zdarma využívat. Parkování je možné 200 m od pensionu (za poplatek 4 €/den). Všechny pokoje jsou vybavený klimatizaci, malou ledničkou a fénem. Majitelé se rozhodli na jaro 2021 rekonstruovat všechny koupelny aby hostům ještě víc zpříjemnili pobyt. Pokoje č. 1–6 se nacházejí v prvním patře, pokoje č. 8 a 9 se nacházejí ve druhém patře. Pokoj 1b se nachází v suterénu. Pokoje s orientací na mořskou stranu neznamená, že mají výhled na moře. 
Pokoj č. 1, 4
Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou ledničkou, fénem a balkonem. Pokoje jsou orientovány na mořskou stranu a mají pohled na moře.
Pokoj č. 2, 3, 5
Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou ledničkou, fénem a balkonem. Pokoje mají boční pohled na moře.
Pokoj č. 6
Dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou ledničkou, fénem a balkonem.
Pokoj č. 8, 9
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, malou ledničkou, fénem, klimatizací a balkonem. Pokoje mají boční pohled na moře.
Pokoj č. 1b 
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, malou ledničkou, fénem a TV (pouze chorvatské programy). Klienti mohou využívat terasu s posezením, která se nachází před vilou. Pokoj je orientován na mořskou stranu, ale nemá výhled na moře.
Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu
Večeře jsou servírované, výběr z menu o 3 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert)
Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně

Oblázkové pláže lemované borovicemi a palmami
Nejbližší pláž se nachází jen 10 m od ubytování. Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře a díky tomu je vhodná pro děti i neplavce. Široké oblázkové pláže jsou lemovány borovicemi a palmami. Pláže se táhnou podél celé obce a nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce. Gornja Vala je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu.
Sport, zábava a tipy na výlety
Sport
V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si vypůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.
Zábava
Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivci živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.
Tipy na výlety
V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.
Cestujete s dětmi?
Dítě do 5,99 let má ubytování na lůžku s rodiči s polopenzí zdarma. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby
Důležité informace

Check in je možný od 14.00–22.00 hod., check out je nutné provést do 9.00 hod.
Domácí zvířata nejsou povolena
Doprava vlastní nebo autobusová
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.