Pension Mala Duba

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Živogošče
Ubytování Pension Mala Duba
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 4 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Užijte si skvělou letní dovolenou v oblíbeném letovisku Živogošče na Makarské riviéře! Ubytování v útulném pensionu Mala Duba*** s polopenzí přímo na oblázkové pláži!


7 nocí v oblíbeném středisku Živogošče na Makarské riviéře
Útulný pension Mala Duba*** s polopenzí
Oblázková pláž přímo před pensionem
Klimatizované pokoje pro 2–3 osoby
Dítě do 2,99 let bez lůžka a služeb zdarma
Ve vybraných pokojích dítě do 11,99 let na přistýlce ZDARMA 
Slevy na dítě na přistýlce až do 11,99 let
WiFi a parkoviště zdarma
Doprava vlastní nebo autobusováPříjemné a klidné letovisko Živogošče
Malebné letovisko Živogošče, původně rybářská osada, leží v jižní části Makarské riviéry na úpatí pohoří Biokovo. Skládá se ze tří vesniček – Blato, Mala Duba a Porat. Dlouhé pláže s drobným štěrkem a křišťálově čisté moře, které se táhnou v délce přes 6 kilometrů podél krásného pobřeží, jsou lemované pěšinami s borovicemi, olivovníky a vinohrady. Nad vesničkami se tyčí mohutné pohoří Biokovo. V klidné vesničce Mala Duba nalezneme několik starých rybářských domů a přístaviště a je ideální volbou pro ty, kteří netouží po velkém davu lidí a rádi si odpočinou v stínu borovic. Kromkoupáni, relaxace a opalování tu lze díky atraktivnímu okolí provozovat všechny druhy turistiky. Letovisko je skvělé místo pro poznávání přírody i historie v okolí. Vydat se můžete do přírodního parku pohoří Biokovo. Na jeho nejvyšší vrchol – Sv. Jure, měřící 1762 m. se dostanete pohodlně i autem. Dechberoucí výhledy na Makarskou riviéru i ostrovy Hvar, Korčula a Brač vás zcela jistě ohromí svoji krásou.
Pension Mala Duba*** přímo na oblázkové pláži
Nedávno zrekonstruovaný rodinný pension Mala Duba s unikátní polohou přímo u krásné oblázkové pláže je ideální volbou pro ty, co hledají tiché místo a večer se rádi vydají na romantickou procházku. Pláž lemují borovice, které tvoří příjemný stín. Vstup do moře je zde pozvolný a mírný, vhodný pro děti i neplavce. Pension leží cca 1 000 m od centra Živogošče, nejbližší obchůdky a restaurace jsou vzdáleny cca 400 m. Pension disponuje restaurací s terasou na pláži, WiFi připojením ve společných prostorách a parkovištěm (zdarma, omezená kapacita). Ubytováni budete v moderních, klimatizovaných pokojích až pro 3 osoby, které disponují buď balkonem, nebo mají francouzské okno. Pokoje č. 14 a 15 se nachází v 1. patře a ostatní pokoje ve 2. patře.
Pokoj č. 14 a 24
Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, mini ledničkou a mají malý balkon, orientovaný na severní stranu. 
Pokoj č. 15 a 25
Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, mini ledničkou a mají balkon s částečným výhledem na moře.
Pokoj č. 11, 12, 21 a 22 s možností přistýlky
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky disponují vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, WiFi připojením, mini ledničkou a francouzskym oknem orientovaným na mořskou stranu. Přistýlka je řešena formou rozkládací pohovky. V pokoji č. 11 je dítě na přistýlce do 11,99 let zdarma.
Pokoj č. 13 a 23 s možností přistýlky
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky disponuje vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, WiFi připojením, mini ledničkou a balkonem orientovaným na hory. Přistýlka je řešena formou rozkládací pohovky. V tomto pokoji je dítě na přistýlce do 11,99 let zdarma. 
Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu 
Večeře je servírovaná výběrem z menu o 3 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert)
Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně

Oblázková pláž přímo před pensionem
Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem a křišťálově modrou vodu se nachází hned před pensionem. Vstup do moře je zde pozvolný a mírný, vhodný pro děti i neplavce. Další menší oblázkové pláže jsou v bezprostřední blízkosti ubytování. Ve vzdálenosti cca 200 m od pensionu naleznete nudistickou pláž.
Tipy na výlety

Pohoří Biokovo
Lodní výlet na ostrovy Brač, Hvar a Korčulu
Ústí řeky Neretvy
Bačinská jezera
Poutní místo Medjugorje
Historická města Mostar a Dubrovník

Cestujete s dětmi? 
Dítě 0–2,99 let má ubytování zdarma bez nároku na lůžko a služby. Dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma v pokoji č. 23, 11 a č. 13, v ostatních pokojích na přistýlce nebo na společném lůžku s rodiči se slevou. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby. 
Důležité informace

Check in je možný cca od 14.00 hod., check out je nutné provést do 10.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/den – hradí se na místě
Domácí zvířata nejsou povolena
Parkoviště zdarma – omezená kapacita, není možné rezervovat předem
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.