Pension Radič – Naše Malo Misto

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac
Ubytování Pension Radič – Naše Malo Misto
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 5 499 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Dovolená u moře v Chorvatsku – letovisko Gradac. Ubytování v pensionu Radič jen pár kroků od pláže, dítě do 5,99 let zdarma!


8denní zájezd do oblíbeného letoviska Gradac
Ubytování v pensionu Radič*** (Naše Malo Misto) s polopenzí
Dítě do 5,99 let na lůžku s rodiči nebo na přistýlce zdarma (platí 12. 6. – 11. 9. 2021)Dítě 6–11,99 let na přistýlce se slevou až 50%
Pláž pouze 50 m od pensionu
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Výlety po okolí – Dubrovník, Bačinská jezera, řeka Neretva


Letní dovolená v oblíbeném letovisku Gradac
Gradac je nejjižnější letovisko Makarské riviéry, které leží pod pohořím Rilić. Od Makarské je vzdálen cca 40 km. Gradac láká turisty na jednu z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry – Gornja Vala. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren, kavárniček a pizzerií, přičemž na jejích obou koncích najdete diskotéky nacházející se přímo u pláže. Za prohlídku zajisté stojí nepatrné zbytky římských staveb a věž ze 17. století, která je pozůstatkem opevnění proti Osmanům. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem. Svojí polohou na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, umožňuje svým návštěvníkům, kromě koupání a slunění realizovat i výlety do okolí. Nevynechejte návštěvu Dubrovníku (cca 150 km), řeky Neretvy nebo Bačinských jezer.
Ubytování v pensionu přímo u přístavu jen 50 m od oblázkové pláže
Rodinný pension Radič, který je často nazýván Naše Malo Misto podle vyhlášené restaurace, se nachází v rušné části Gradacu u přístavu. Pension má velkou společnou terasu s posezením a hlídané parkoviště cca 200 m od domu (za poplatek cca 30 Kn/auto/den). Na každém patře je malá společná kuchyňka na přípravu nápojů a lednička. WiFi připojení je dostupné na společné terase. Ubytováni budete v malých 2-lůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ventilátorem a balkonem s výhledem na moře. Pokoj č. 6 je s možností přistýlky.
Stravování formou polopenze

Snídaně v formě bufetu (máslo, šunka, sýr, vejce, párky, jogurt, mléko, čaj, pečivo, chleba)
Večeře servírované – výběr z menu o 3 chodech (polévka, hlavní jídlo, salát, dezert)
Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně

Oblázkové pláže
Pension leží pouze 50 m od krásné oblázkové pláže. Dlouhé gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu. FKK pláž se nachází na západní straně Gradacu za hotelem Labineca.
Cestujete s dětmi?
V období od 12. 6. do 11. 9. 2021 má dítě do 5,99 let na přistýlce ubytování s polopenzí zdarma. Dítě do 5,99 let na lůžku s rodiči je zdarma ve všech dostupných termínech. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.
Sport, zábava a tipy na výlety
Sport
V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si zapůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.
Zábava
Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.
Tipy na výlety
V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.
Důležité informace

Check in je možný cca od 14.00 hod., check out je nutné provést do 9.00 hod.
Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den se hradí na místě při příjezdu
Domácí zvířata nejsou povolena
Doprava vlastní nebo autobusem
Nástupní místa po celé ČR
Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách
Návrat do ČR v dopoledních hodinách
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadkyTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.