Petalon apartmány - Bus

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Istrie, Vrsar
Ubytování Petalon apartmány
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 638 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Komplex Petalon se nachází v bezprostřední blízkosti města Vrsar, do kterého přijdete procházkou kolem moře asi za deset minut. Rozkládá se na malém poloostrově, v zeleni, obklopen plážemi. Je to komplex s řadou pavilonů a apartmánů.
Apartmány pro 3 - 6 osob mají kompletně vybavený kuchyňský kout včetně mikrovlnné trouby a kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon. 
1/3 APT N31+ - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím křeslem pro 1 dospělou osobu.   
1/4 APT N42+ - má 2 dvoulůžkové ložnice a denní místnost  
1/6 APT N62 - má 2 dvoulůžkové ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.
 
Hostům je k dispozici klimatizovaná centrální restaurace, aperitiv bar s kavárnou, pizzerie Portun, bar u bazénu, obchody, bankomat, fitness centrum. Je zde venkovní bazén a bazén pro děti se sladkou vodou. Lehátka u bazénu i na pláži jsou za poplatek. U bazénu je velká taneční terasa, bar.  V hlavní sezoně resort zajišťuje zábavné animace pro dospělé a děti denně kromě soboty: pro děti ve věku 4-11 let je tu Mini club s animací (2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne), večerní program pro děti a mládež (mini disco, mini kabaret apod.), dětské hřiště.  Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje, dále večery s živou hudbou, různá vystoupení a show na terase u bazénu. V objektu je sportovní centrum „Porto Sole“ s 10 tenisovými dvorci, stolním tenisem, minigolfem, víceúčelovým hřištěm. V blízkosti vodní sporty (na pláži), potápěčské centrum, půjčovna jízdních kol a další. 
Pláže jsou pěkné, upravené, kamenné s plochami na slunění, vzdálené 50- 200 m

Popis ubytování

Vybaveníaperitiv bar, bar u bazénu, bazén dětský venkovní sladká voda, bazén venkovní sladká voda, café bar, dětské hřiště, kavárna, pizzerie, restaurace, terasaSport v okolíanimace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, minigolf, půjčovna jízdních kol, ranní gymnastika, sportovní centrum, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 200 m od mořeTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.