Pinija hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Severní Dalmácie, Petrčane
Ubytování Pinija hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 12 030 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

UbytováníHotel Pinija je 4**** se nachází v malé středomořské vesnici Petrčane nedaleko Zadaru, v borovém lese obklopený křišťálově čistým mořem. Hotelová pláž je oblázkovo-kamenitá pláž s plážovým barem, sprchami a lehátky (za příplatek) je vzdálena od hotelu jen 20 až 50 metrů, dobře chráněná před větrem a vlnami. Malá středomořská vesnička Petrčane je 5 minut chůze od hotelu. Je to jen 12 km od Zadaru, kulturního a historického centra Severní Dalmácie a od historického města Nin pouhých 5 km. Hotel se skládá ze 3 křídel, má od 2 do 5 pater, disponuje 6 výtahy.
Hotelové vybavení je v podobě recepce, klimatizovaného lobby s posezením, restaurace a bufetu, aperitiv baru, terasy s koktejl barem, minimarketem. Jsou zde vnitřní a venkovní bazény se sladkou vodou a bazény pro děti.
Na pláži: Lounge bar, à la carte restaurace, bistro, dalmatská taverna, dětská hřiště, lehátka na pláži (za příplatek).
Animace pro děti i dospělé a večerní živá hudba (jen během letní sezóny). Wi-Fi přiVybaveníaperitiv bar, aquapark, bankomat, bazén dětský venkovní sladká voda, bazén venkovní sladká voda, bazén vnitřní sladká voda, bezbariérový přístup, cukrárna, dětské hřiště, grill bar, kadeřnictví, kavárna, konferenční místnost, masážní salón, minimarket, noční klub, pizzerie, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, sauna, směnárna, solárium, stánek s občerstvením, taverna, terasa, WI-FI k dispozici dle popisu, zábavní centrumSportanimace pro děti, animace pro dospěléSport v okolíhřiště na košíkovou, hřiště pro míčové hry, kulečník, kuželky, malá kopaná, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Popis lokality ubytování

do 100 m od mořeTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.