Privátní no name apartmány Klimno

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Chorvatsko, Ostrov Krk, Klimno
Ubytování Privátni no name apartmány Klimno
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 899 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis lokality ubytování

Popis:Pohodová dovolená na ostrově Krk! Ubytování v privátních apartmánech s vlastním stravováním až pro 9 osob v letovisku Klimno


3–7 nocí v letovisku Klimno na ostrově Krk, Chorvatsko
Studia a apartmány pro 2–9 osob 
Vlastní stravování
Klimatizace zdarma
Pláže cca 100 –1500 m od ubytování
Vhodné pro vyznavače jednoduché a nezávislé dovolené
Nádherné pláže, divoká příroda, malebná letoviska
Doprava vlastní


Dovolená na ostrově Krk v klidném letovisku Klimno
Klimno leží na severovýchodním pobřeží ostrova Krk a je vyhledávaným místem pro svoje krásné rozmanité pláže a klidnou atmosféru. Patří k nejstarším letoviskům v této oblasti, čehož důkazem je zdejší kaple sv. Klementa s hlaholským nápisem (pochází z 2. poloviny 14. století). Ve zdejší zátoce je možné kotvení malých plavidel. 
V Šilu, kde se hlásíte k pobytu, je malá marina, z níž si lze zajistit lodní spojení s městem Crikvenica na pevnině. Na ostrov Krk se dostanete přes “krčski most” (mýtné se v roce 2020 neplatilo) a Klimno je vzdáleno cca 15 km od výjezdu z mostu na ostrově. 
Ubytování v privátních apartmánech 
Studia a apartmány se nachází v různých privátních domech v letovisku Klimno v přibližné vzdálenosti 100 – 1500 metrů od moře. Konkrétní dům se dozvíte až na místě pobytu v partnerské agentuře. Zařízení ubytování není jednotné, záleží na vkusu jednotlivých majitelů domů. V každé ubytovací jednotce máte k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením pro přípravu a konzumaci pokrmů, jídelním stolem s židlemi, SAT/TV, sociálním zařízením, terasou nebo balkonem. Venkovní parkování v okolí domů. 
V ceně pronájmu ubytování je zahrnuto: spotřeba vody a energií, klimatizace, ložní prádlo a ručníky, nádobí v kuchyńském koutu, závěrečný úklid obytné části. Kuchyňský textil si vezměte vlastní.
Studio pro 2 osoby
Jedna obytná místnost se dvěma samostatnými lůžky nebo jedním dvoulůžkem, kuchyňským koutem. Rozloha cca 20–25 m2.
Apartmán pro 2 osoby s možností jedné přistýlky
Jedna obytná místnost se dvěma samostatnými lůžky nebo jedním dvoulůžkem, kuchyňským koutem. Rozloha cca 25–30 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Apartmán pro 4 osoby s možností jedné přistýlky
Dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem. Rozloha cca 55–70 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Apartmán pro 6 osob s možností až dvou přistýlek
Tři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě kompletní sociální zařízení nebo jedna koupelna s WC a jedno extra WC. Rozloha cca 80–100 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Apartmán pro 8 osob s možností až dvou přistýlek
Čtyři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě sociální zařízení. Rozloha cca 90–110 m2, možnost umístění jedné přistýlky.
Stravování vlastní

Stravování ve vlastní režii klientů
Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu

Pláž
Oblázkové pláže s upravenými plochami ke slunění. Pronájem lehátek a slunečníků je za poplatek na místě. 
Sport a zábava
Na ostrově Krk je sportovní a zábavní vyžití opravdu pestré. Od vodních sportů, pronájmu sportovního vybavení jízdních kol, potápění, zajímavé cyklotrasy, výlety do okolí a na blízké ostrovy. V letovisku Punat (vzdálený cca 23 km) je vodní vlek pro příznivce wakeboardingu a vodních lyží. Z Punatu se můžete loďkou vydat na ostrůvek Košljun, kde je františkánský klášter se zahradou.
Vrbnik (vzdálený cca 15 km) je zasvěcen pěstování a výrobě vína místních odrůd Žlahtina (bílé) a především Plavac Mali, Debejan, Sansigot a Kamenin (červené).
Zajímavostí je jeskyně “Biserujka špilja” v Rudine (vzdálená cca 7,5 km), jejíž dno je pouhých 30 metrů nad hladinou moře. Můžete zde pozorovat úchvatné krasové útvary. 
Důležité informace

Check in od 14.00 do 18.00 hod., check out 10.00 hod.
Check in a vyzvednutí klíčů je nutné provést v agentuře ESTEE d.o.o., Stara cesta 2, 51515 Šilo a poté přesun do přiděleného ubytování v Klimnu
Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
Povinná platba na místě za registrační taxu 3 €/osoba/týden (zaplatíte při přihlášení k pobytu v partnerské agentuře)
Vzdálenost k moři je uvedena vzdušnou čarou
Fotografie v galerii jsou pouze ilustrační a slouží pro vytvoření představy o pobytovém místě a ubytování
Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 7 €/den (platba na místě, na vyžádaná u CK)
Závěrečný úklid obytné části ubytování je zahrnutý v ceně ubytování. Před odjezdem je povinností klientů postarat se o úklid kuchyňského koutu a vynesení odpadků v souladu s ubytovacím řádem 
Dětská postýlka není možná
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
WiFi připojení je k dispozici jen v některých domech, takže pokud máte zájem o tuto službu je nutné takový požadavek sdělit přímo CK při rezervaci. Případný poplatek Vám bude účtován na místě. Za kvalitu připojení nenese CK žádnou odpovědnostTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.